River Life

Eladó panellakás
Budapest, XIII. kerület, 6. emelet

+ 10 kép 1/13
79 500 000 Ft79.5 M Ft 1 370 690 Ft/m2
3 szoba
58 m²
6. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Olajos Károly
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Befektetési álom a 13. kerületben: felújítandó panel, parkra néző erkéllyel!

79.5 millió Ft – első emeleti, 58 nm-es kincs 1 egész + 2 félszoba, külön fürdővel és WC-vel. Hasonló felújított lakások 90 millió körül mennek!

Miért verhetetlen?

Lokáció: Központi, csendes, parkra néző erkéllyel – reggeli kávé paradise!

Családi & közlekedési paradicsom: Iskola, óvoda, játszóterek, busz/metró 5 percen belül.

Befektetőknek top: Felújítás után 250 ezer Ft/hó kiadás simán – megtérülő befektetés hosszútávon

Ne hagyd ki ezt a lehetőséget! Hívj most megtekintésre.

Angol leírás
Renovation-needed first-floor panel apartment for sale.
Investment dream in the 13th district: a panel apartment to be renovated, with a balcony overlooking the park! 79.5 million HUF – a treasure of 58 sqm on the first floor with 1 full room + 2 half rooms, separate bathroom and toilet. Similar renovated apartments are around 90 million! Why is it unbeatable? Location: Central, quiet, with a balcony overlooking the park – a paradise for morning coffee! Family & transportation paradise: School, kindergarten, playgrounds, bus/metro within 5 minutes. Top for investors: After renovation, a rental income of 250,000 HUF/month is easily achievable – a profitable long-term investment. Don’t miss this opportunity! Call now to schedule a viewing.

Német leírás
Zu renovierende 1-Zimmer-Wohnung im ersten Stock eines Plattenbaus zu verkaufen.
Investitionstraum im 13. Bezirk: renovierungsbedürftige Wohnung mit Balkon und Blick auf den Park! 79,5 Millionen Ft – eine Schatzwohnung im ersten Stock, 58 m², 1 ganzes + 2 halbe Zimmer, separates Bad und WC. Ähnliche renovierte Wohnungen kosten etwa 90 Millionen! Warum unschlagbar? Lage: Zentral, ruhig, mit Balkon und Blick auf den Park – das Paradies für den Morgenkaffee! Familien- und Verkehrsparadies: Schule, Kindergarten, Spielplätze, Bus/U-Bahn innerhalb von 5 Minuten erreichbar. Top für Investoren: Nach der Renovierung sind 250.000 Ft/Monat Miete problemlos möglich – eine rentierliche Investition auf lange Sicht. Verpasse nicht diese Gelegenheit! Ruf jetzt an, um einen Besichtigungstermin zu vereinbaren.