Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, Gazdagrét, 7. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
XI. kerületben, a Gazdagréti ltp-en, a Tűzkő utcában eladó, egy 53 nm-es, 2+1 félszobás, erkélyes lakás. Az ablakok 2 irányba is néznek, DK-i és ÉNy-i irányba, ez utóbbi még panorámás is. Az ingatlan egy 11 emeletes társasház 7. emeletén található, teljes felújításra szorul. Előnye, hogy már nem lakják, gyorsan birtokba vehető, illetve az erkély, ami Gazdagréten csak kevés lakásnál adatik meg, Az ár irányár! Amennyiben megtekintené, kérem keressen az elérhetőségeimen!
Érd: Bordács Gábor **************
Referencia szám: LK046670
Hirdetés feltöltve: 2026. 08. 12. Utoljára módosítva: 2026. 08. 12.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Gazdagrét, 7. emelet