Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, Kelenföld, 8. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
63 284 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
82 976 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
94 925 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
124 464 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
126 567 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
165 952 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
Alakítsd át saját ízlésedre!
Szeretnéd, ha otthonod pontosan olyan lenne, amilyennek megálmodtad?
Eladó Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb, zöldövezeti részén, Őrmező szívében található, a Cirmos utcában egy fantasztikus adottságokkal rendelkező, teljes körű felújítást igénylő 75 m²-es lakás.
Azt bontasz le, és úgy építesz újjá, ahogy csak szeretnél, a falak mozgathatók, a terek újragondolhatóak, legyen szó modern minimálról, vagy otthonos indusztriális stílusról, a potenciál határtalan.
Főbb jellemzők:
- Műanyag, két rétegű hőszigetelt nyílászárók, kiváló hang- és hőszigetelés.
- 75 m² alapterület
- 3 külön nyíló szoba, ideális családnak vagy akár befektetésre
- Külön konyha (ablakos), kamra
- Külön fürdő és WC
- Beépített loggia, zöldre néző kilátással
- Jó beosztás
- Tiszta, rendezett lépcsőház, kulturált lakóközösség
A környék csendes, családbarát, kiváló infrastruktúrával: óvodák, iskolák, üzletek, parkok, orvosi rendelők, gyógyszertár, közvetlen közelben található az Etele Plaza, valamint a házzal szemközt elérhető Spar, továbbá a környéken pékségek és kisebb szaküzletek is, pl.Tóth Vera újonnan nyíló hangulatos cukrászdája.
A kelenföldi vasútállomás pár perc sétára van, az M4-es metrótól, több buszjárattól és a Budaörsi úttól, akár autó nélkül is minden könnyedén elérhető, 15 percen belül a belváros is, (Fővámtér, Kálvin tér)
Parkolás és autós közlekedés:
A ház előtt és környékén a parkolás az itt lakók számára megoldott, az M1-M7 autópályák közös szakasza pedig percek alatt elérhető, így az agglomeráció felé is kiváló a kijutás.
Ez a lakás tökéletes választás lehet fiatal pároknak, családoknak vagy befektetésre kereső vásárlóknak is, hiszen könnyedén bérbe adható.
Ne maradj le róla, a 8. emeleten közelebb vannak a csillagok!
Hívj még ma, és nézzük meg együtt!
Hirdetés feltöltve: 2026. 07. 04.
3 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, Kelenföld, 8. emelet