Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 2. emelet
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó panellakás leírása
***XI. kerület, ŐRMEZŐN 54 nm-es, 2 szobás lakás PANELPROGRAMOS házban eladó!***
A lakás egy 10 emeletes, liftes, panelprogramos társasház 2. emeletén található.
Tulajdoni lapon 49 nm, azonban a loggia beépítésével egy jól használható, 54 nm-es élettér került kialakításra.
A 27 nm-es nappali rendkívül TÁGAS, végig üvegezett, nyugati tájolásának köszönhetően kifejezetten VILÁGOS.
A 10,5 nm-es félszoba szintén nyugati fekvésű, NAPOS helyiség.
A lakásban ezen kívül külön konyha, étkező, fürdőszoba, WC és közlekedők találhatók.
A társasház részt vett a panelprogramban, így a homlokzat SZIGETELT, a külső nyílászárók KORSZERŰ HŐ- és HANGSZIGETELT ablakokra lettek cserélve.
A fűtést EGYEDI mérésű távfűtés biztosítja, az ingatlan energetikai besorolása A+.
A közös költség 14 000 Ft.
A lakás megkímélt állapotú, műszakilag működőképes, ugyanakkor korszerűsítést igényel.
A felújítás a hasonló lakásoknál jól tervezhető költségekkel megvalósítható.
Saját otthonnak és befektetésnek is jó választás lehet, a környék vételi és bérleti piaca egyaránt kifejezetten erős.
KIVÁLÓ ELHELYEZKEDÉS és KITŰNŐ KÖZLEKEDÉS jellemzi az ingatlant, mivel minden karnyújtásnyira megtalálható, ami a kényelmes nagyvárosi élethez szükséges, így Őrmező a XI. kerület egyik legkedveltebb városrésze.
Az M4-es metró, a Kelenföldi pályaudvar, helyi- és távolsági buszjáratok, valamint az M1/M7 bevezetője néhány perc alatt elérhető.
Az ETELE Plaza, a BIKÁS park és számos szolgáltatás szintén a közelben található.
A társasház közvetlen közelében játszótér is van.
Az ingatlan per- teher- és igénymentes. 1/1-es tulajdonostól azonnal birtokba vehető.
Ha ingatlan vásárlásával egy ÉRTÉKÁLLÓ BEFEKTETÉST is szeretne egyben, akkor ez egy remek lehetőség az ön számára.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel és kedvezményes pénzügyi konstrukciókkal áll ügyfelei rendelkezésére!
VIP-szolgáltatást nyújtunk az OTP-hiteltermékek ügyintézésében.
Jogi és pénzügyi segítséget nyújtanak szakértőink, hogy az adásvétel folyamata gördülékeny legyen.
Ha felkeltette érdeklődését az ingatlan, kérem, hívjon bizalommal akar hétvégén is!
Hirdetés feltöltve: 2026. 06. 09.
2 szobás panellakások ára Budapesten
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Budapest, XI. kerület, 2. emelet