Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 9. emelet

+ 5 kép 1/8
75 900 000 Ft75.9 M Ft 1 581 250 Ft/m2
2 szoba
48 m²
9. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 635
Kalmár Károly József
Szépvölgyi úti Iroda (OTP Ingatlanpont Kft.)

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

!!! ELADÓ Világos, panorámás, ablakos konyhás lakás kiváló lokációval az Etele úton!!!

A XI. kerület egyik kedvelt részén, az Etele úton kínálunk megvételre egy 9. emeleti, kétszobás lakást, rendezett, panelprogramos társasházban.
A ház szigetelt, esztétikailag megújult, jó lakóközösséggel és stabil anyagi háttérrel rendelkezik, így hosszú távon is biztonságos választás.
A lakás egyik legnagyobb értéke a rendkívüli világosság, a nagy ablakoknak köszönhetően egész nap fényben úszik, a terek pedig kifejezetten nyitott, kellemes érzetet adnak.

A lakás szép budai panorámával rendelkezik, a konyhából a Citadella környéke is látható, ünnepi alkalmakkor akár a tűzijáték is élvezhető az ablakból, ami igazán különleges hangulatot ad.
Az ingatlan nagy erkéllyel rendelkezik, nagyméretű ablakos konyhával, külön fürdő és WC található benne, az elrendezése jól használható, a szobák tágasak és egymásból nyílnak.

A lokáció kiemelkedő, a Bikás park pár perc sétára található, a metró közelsége gyors és kényelmes közlekedést biztosít, a környék infrastruktúrája kiváló, így innen a város bármely pontja könnyen elérhető.
Ideális választás azok számára, akik a jó lokációt, a világos tereket és a budai panorámát keresik egy megbízható házban.

Köszönöm megtisztelő figyelmét. Amennyiben jelenlegi ingatlana értékesítésében is segítségére lehetek, illetve az OTP teljes ingatlankínálatával kapcsolatban kérem forduljon hozzám bizalommal.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll eladóik és vevőik rendelkezésére!
Piaci és kedvezményes hitel- valamint lízingkonstrukciókat kínálunk mint lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, CSOK Plusz-intézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek.
Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést is biztosítunk.
Ha felkeltettem érdeklődését, ne habozzon keresni a hét bármely napján reggel 9 és este 9 között.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1581 e Ft
1530 e Ft -3%
1346 e Ft -17%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.9 M Ft m Ft
78.5 m Ft 3%
64.9 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
X. kerület
Eladó iroda

Budapest, X. kerület

779 M Ft
1760 m²
1716 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

150 M Ft
5 szoba
113 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
XI. kerület