BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 9. emelet

+ 6 kép 1/9
87 000 000 Ft87 M Ft 1 705 882 Ft/m2
3 szoba
51 m²
9. emelet
építés éve:1976

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Lueff Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Fedezze fel Budapest 11. kerületének egyik rejtett gyöngyszemét, Kelenföld szívében, az Etele Plázával szemben elhelyezkedő, 51 négyzetméteres, háromszobás lakását, amely ideális választás lehet magáncélú otthonának vagy befektetési lehetőségnek!

A lakás átlagos állapotban várja új tulajdonosát, így lehetőséget kínál arra, hogy egyedi stílusával varázsolja otthonává.
Kelenföld nem csupán egy és biztonságos lakóövezet, hanem kiváló közlekedési lehetőségekkel is rendelkezik. A közelben található busz- és villamosmegállók, valamint a metróállomás, az Etele téri pályaudvar könnyedén elérhető, így a város bármely pontjára gyorsan és kényelmesen eljuthat. A környék infrastruktúrája is kiemelkedő, hiszen a közeli üzletek, éttermek és szolgáltatások mind hozzájárulnak a mindennapi élet kényelméhez.

-kiváló közlekedés
-központi elhelyezkedés
-alacsony rezsiköltség
-megvalósult panelprogram
-akadálymentes
-2 lift
-optimális beosztás
-4,5 nm-es beépített erkély

Amennyiben kérdései merülnének fel a lakással, vagy a környékkel kapcsolatban, ne habozzon bizalommal keresni!
Sorolhatnám még az érveket, inkább hívjon mihamarabb, nehogy lemaradjon!

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1706 e Ft
1444 e Ft -18%
1229 e Ft -39%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
87 M Ft m Ft
78.9 m Ft -10%
74.9 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

88 M Ft
2 + 1 szoba
71 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

159.9 M Ft
4 szoba
94 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

54.9 M Ft
1 szoba
31 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

84 M Ft
2 szoba
54 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

133 M Ft
4 szoba
76 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
56 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás