Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
81 900 000 Ft81.9 M Ft 1 820 000 Ft/m2
2 szoba
45 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 250
Nyegrutz Tibor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

MOST ÁRCSÖKKENÉSSEL MEGVÁSÁROLHATÓ INGATLAN (81.900.000 FT.-ért)
CSAK A MI IRODÁNK KÍNÁLATÁBAN ELÉRHETŐ AJÁNLAT!!!

XI. kerület Albertfalva kertvárosi részén, Fehérvári úton, a Nyéki Imre Uszoda közelében egy 2025-ben teljes felújításon átesett, X emeletes társasház I. emeletén lévő 45m2-es, beépített loggiával rendelkező nappali + 1 hálószobás, délnyugati fekvésű lakást kínálunk eladásra!

A fűtési rendszer korszerűsített, egyedileg szabályozható hőmennyiségmérővel ellátott.
A radiátorok újak, a nappaliban és a hálószobában új hűtő-fűtő klíma lett felszerelve.
Fürdőszoba teljes felújítása mellett a vízvezeték átépítésre került, ezért a mosógép nem foglalja a helyet, a gardrobe falra került kivezetésre.

Helyiségei:
előszoba, közlekedő, nappali, beépített loggia, szoba, étkezős konyha, fürdőszoba, WC.

A felújítás keretén belül, az alábbiak lettek korszerűsítve az ingatlanban:
-lakásban az összes nyílászáró műanyag, szigetelt üveggel ellátott, motoros redőnnyel és szúnyoghálóval felszerelt
-új biztonsági bejárati ajtó
-új beltéri ajtók, szobákban tolóajtók
-asztalos által készített igényes, gépesített konyhabútor
-falba épített széf
-szobákban, fürdőszobában, valamint a konyhában új burkolatok lettek cserélve

A társasház rendezett, a lépcsőházában lift üzemel.
A lakáshoz közös tároló helyiség tartozik.
Saját hideg-meleg vízórás lakás.
Közös költség: 17.775.,-Ft/hó.

A lakás vételár részét képezi a gépesített konyhabútor(gáztűzhely, légkeveréses villanysütő, 9 terítékes mosogatógép, beépített mikró), a többi teljes bútorzat megállapodás tárgyát képezi.

Amennyiben Önnek a vásárláshoz szüksége lenne hitelre, OTTHON START HITEL, CSOK PLUSZ, babaváró kölcsönre, lakástakarékra, stb., kezdeményezheti a kapcsolatfelvételt bankfüggetlen hitelügyintézőinkkel, teljesen DÍJMENTESEN.

Kiváló közlekedés, a ház előtt található a villamos- (17, 41, 47, 56) és buszmegálló (114, 213, 214), illetve éjszakai busz is közlekedik a Fehérvári úton.
Kelenföld Városközpontba, az egyetemekhez, a 4-es METRÓ-hoz, az ALLEE Bevásárlóközponthoz, a Fehérvári úti Nagycsarnokhoz (piachoz), ETELE PLÁZA, SAVOYA Bevásárlóközponthoz közvetlen busz és villamos csatlakozások találhatók, amelyek éjjel és nappal is kiváló tömegközlekedést biztosítanak.

A közvetlen környezetben számtalan zöld park, játszótér, bölcsőde, óvoda, iskola, gyógyszertár, uszoda, orvosi rendelő, élelmiszerboltok és áruházak amelyek igazán élhetővé és kényelmessé teszik ezt az ingatlant.
Parkolás a ház előtt lehetséges, fizetős övezetben.

Az ingatlan megtekintése előre egyeztetett időpontban lehetséges, akár hétvégén is.
Amennyiben felkeltette az érdeklődését, további kérdéseivel kapcsolatban várom jelentkezését! ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 394556

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1820 e Ft
1530 e Ft -19%
1279 e Ft -42%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
81.9 M Ft m Ft
78.5 m Ft -4%
71.5 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Mosoly utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
40 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

60 M Ft
1 szoba
28 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
XI. kerület, Kelenföld
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

78.9 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

88.4 M Ft
2 szoba
51 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

56 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

73.9 M Ft
2 szoba
53 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Visegrádi utca