Astora Márvány8

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 3. emelet

+ 8 kép 1/11
75 900 000 Ft75.9 M Ft 1 488 235 Ft/m2
1 + 2 szoba
51 m²
3. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 701
Ignáczy Gábor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás.

Eladó Budapest XI. kerületében, Kelenföldön, az Etele úton, egy 51 nm-es, három külön nyíló szobás, jó elosztású, III. emeleti, jó állapotú, társasházi panellakás. A lakás déli fekvésű, ennek köszönhetően szép világos, napfényes.

Az ingatlan egy tízemeletes, dupla liftes panelházban található, amely részt vett a panelprogramban, ezért a közös költség (17.480,- Ft/hó) és a rezsi költség is alacsony. Az otthon melegét a távhőszolgáltató biztosítja, az összes közüzemi fogyasztás (fűtés, hideg, meleg víz és áram) elszámolása egyedi mérőórák alapján történik.

A lakás 10 évvel ezelőtti felújításnak köszönhetően jó állapotú, a villanyvezetékek rézre cseréltek, a mennyezeten modern gipszkarton kialakítás és spotlámpás világítás található, ami kellemes, otthonos hangulatot teremt. A lakás légkondicionálóval felszerelt. A fürdőszoba és a WC külön helyiségben található, ami a mindennapok során külön kényelmet biztosít. A nappaliban egy faltól - falig tartó szekrénysor került beépítésre, ami minden ruhát képes elnyelni. A szobák laminált parketta, a többi helyiség járólap borítást kaptak.

A társasház és a környék térfigyelő kamerarendszerrel felszerelt, ezért nagyon biztonságos. A ház közelében egy modern, EU-s szabványnak megfelelő több korosztályt kiszolgáló park fogadja az oda látogatókat.

A lépcsőház tiszta, rendezett, erről a közös képviselet gondoskodik. A lakóközösség összetartó, barátságos. A lakók által teremtett családias légkörben mindenki jól érzi magát, ezért az emberek szeretnek ott élni.

A környékbeli hegyek, nagy zöldterületek számos kikapcsolódási lehetőséget rejtenek magukban (futás, kocogás, kerékpározás, sétálás, kutyasétáltatás).

A közelben bölcsőde, óvoda, általános iskola, élelmiszerbolt, posta, orvosi rendelő, gyógyszertár, étterem is található, az ETELE PLÁZA sétatávolságra van.

A parkolás a ház előtti utcában fizetős.

Kitűnő elhelyezkedésének köszönhetően tömegközlekedéssel is nagyon könnyen megközelíthető (autóbuszok, villamos, metró). Az M4 metró Kelenföldi végállomása pár perc sétával elérhető, ahonnan 10 perc alatt a belvárosban vagyunk. Az M1-M7 autópálya szintén percek alatt elérhető.

Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését, kérem, hívjon bizalommal! Szükség esetén teljes körű ügyintézéssel (kedvezményes hitelkonstrukcióval, megbízható ügyvédi közreműködéssel) állok a rendelkezésére!

Referenciaszám: M325827

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Eladó vagy kiadó ingatlanával kapcsolatban is forduljon hozzám bizalommal!
e-mail: gabor.ignaczy@otpip.hu
vagy a megadott telefonszámon!

Referencia szám: M325827-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1488 e Ft
1450 e Ft -3%
1226 e Ft -21%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
75.9 M Ft m Ft
78.9 m Ft 4%
74.5 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

60 M Ft
2 szoba
29 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

127 M Ft
2 szoba
62 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XXIII. kerület, Soroksár-újtelep
Eladó telek

Budapest, XXIII. kerület

38 M Ft
2952 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Forgách utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

63.5 M Ft
2 + 1 szoba
81 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

83.9 M Ft
2 szoba
109 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

97.9 M Ft
3 szoba
79 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

60 M Ft
1 szoba
28 m²
XII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XII. kerület

139 M Ft
4 szoba
95 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

87 M Ft
3 szoba
51 m²
XI. kerület, Gellérthegy, Bánk Bán utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

53 M Ft
1 szoba
32 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület