City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, XI. kerület, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
89 500 000 Ft89.5 M Ft 1 721 154 Ft/m2
2 szoba
52 m²
1. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szenyán Anita
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

IGÉNYESEN FELÚJÍTOTT LAKÁS ŐRMEZŐN – AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!

Eladásra kínálunk Őrmezőn, a Kérő utcában egy 52 m²-es, első emeleti, nappali + hálószobás lakást, egy rendezett, panelprogramon már átesett társasházban. A 4-es metró mindössze néhány perc sétával elérhető, így a lokáció kiváló választás mind saját célra, mind befektetésnek.

TELJES KÖRŰ FELÚJÍTÁS – NEM CSAK ESZTÉTIKAI

Az ingatlan átfogó műszaki és esztétikai korszerűsítésen esett át, amely magában foglalja:

- új, korszerű nyílászárók beépítését

- teljes villamoshálózat cseréjét

- klimatizált lakóteret a maximális komfortért

ÁTGONDOLT, PRAKTIKUS ELOSZTÁS

- A lakás egyik nagy előnye a ritkán elérhető, jól szeparált helyiségkialakítás:

- különálló konyha

- külön gardróbszoba

- ablakos, kádas fürdőszoba

- külön WC

- Ez a funkcionalitás ebben a méretkategóriában kifejezetten értékes.

MODERN, GÉPESÍTETT KONYHA

- Az új konyhabútor teljesen felszerelt, tartalmazza:

- beépített hűtőt

- mosogatógépet

- főzőlapot és sütőt

- mikrohullámú sütőt

- páraelszívót

KÖLTÖZHETŐ ÁLLAPOT

A lakás azonnal birtokba vehető, külön ráfordítást nem igényel. Igény esetén a bútorzat is megvásárolható.

KIVÁLÓ KÖZLEKEDÉS ÉS ELLÁTOTTSÁG

A 4-es metró és a Kelenföldi pályaudvar rövid sétával elérhető, emellett több buszjárat is rendelkezésre áll. Autóval gyors kapcsolat biztosított az M1–M7 bevezető felé, valamint a város főbb pontjai irányába.

- A környék infrastruktúrája minden igényt kielégít:

- üzletek, gyógyszertár, orvosi rendelő

- átszótér a közelben

- az Etele Pláza kényelmes sétatávolságban

IDE CSAK KÖLTÖZNI KELL

Ez az egyik legszebben felújított lakás a környéken – itt már nem kell felújítással foglalkozni, csak élvezni az új otthon kényelmét.

Megtekintéssel kapcsolatban, keressen bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1721 e Ft
1530 e Ft -13%
1346 e Ft -28%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.5 M Ft m Ft
78.5 m Ft -14%
64.9 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

63 M Ft
2 szoba
56 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.6 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

74.99 M Ft
4 szoba
69 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

159.9 M Ft
4 szoba
145 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

82.9 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

64 M Ft
2 szoba
49 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
3 + 1 szoba
60 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

58.99 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

74.9 M Ft
1 + 2 szoba
49 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

74.9 M Ft
3 + 1 szoba
60 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

117.117 M Ft
2 szoba
59 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
45 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

142.74 M Ft
2 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó panellakás