Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Csengettyű utca, 10. emelet

+ 17 kép 1/20
69 900 000 Ft69.9 M Ft 1 145 902 Ft/m2
2 szoba
61 m²
10. emelet
építés éve:1982

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 10. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Kalmár-Berki Éva
Duna House - Blaha

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budai hegyekre panorámás, 61 nm 2 szobás, erkélyes, csendes, világos azonnal költözhető lakás Eladó!

A József Attila lakótelep egyik legkedveltebb részén, a IX. kerületben eladóvá vált  egy 10. emeleti, 61 négyzetméteres, erkélyes lakás, amelynek egyik legnagyobb különlegessége a kivételes panoráma. Az erkélyről egészen a budai hegyekig ellátni, a tűzijáték is teljes pompájában élvezhető anélkül, hogy el kellene hagyni az otthont.

A lakás eredetileg 1+2 félszobás elosztású volt,(visszaalakítható) a két kisebb szoba azonban igényesen egybenyitásra került, így most kényelmesebb, tágasabb tér fogadja az új tulajdonost. A lakás frissen festett, a kisebb szobában új parketta került lerakásra, a többi helyiségben maradtak a burkolatok, biztonsági bejárati ajtó van, a radiátorok, és az ablakok ki lettek néhány éve cserélve, saját vízórával rendelkezik a lakás, a rezsi alacsony, összességében pedig azonnal költözhető állapotban van. Klímával felszerelt, az erkély pedig fedett, biztonsági ráccsal  védett. .A lakás rendkívül világos, reggeltől délutánig körbesüti a nap, étkező és gardróbhelyiség is biztosítja a kényelmet.

Fontos információ, hogy a konyhában jelenleg nincs konyhabútor, és a fürdőszobában a mosdó is leszerelt állapotban van. Ez lehetőséget ad arra, hogy az új tulajdonos teljes mértékben a saját ízlése, stílusa és igényei szerint alakítsa ki a konyhát és a fürdő ezen részét így valóban személyre szabott otthon válhat belőle.

A ház környéke rendezett és parkosított, közvetlenül mellette játszótér található. A lépcsőház nemrég felújításon esett át, rendkívül kulturált, a lift megbízható és tiszta. A József Attila lakótelep Budapest egyik legélhetőbb, legzöldebb városrésze, ahol minden megtalálható a kényelmes hétköznapokhoz: üzletek, óvodák, iskolák, orvosi rendelő, sportpályák és éttermek. néhány perc sétatávolságra.

A közlekedés kiemelkedően jó: a Népliget és az Ecseri út metrómegállók gyorsan elérhetők, több buszjárat is segíti a közlekedést, autóval pedig könnyen megközelíthetők a főbb közlekedési útvonalak, és a parkolás is általában problémamentes.

Ez a lakás ideális választás mindazoknak, akik szeretnének egy jól alakítható, hangulatos, csendes, azonnal költözhető otthont Budapest egyik legnyugodtabb és legzöldebb környezetében páratlan budai panorámával és tűzijáték-nézős erkélyélménnyel.

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ferencváros m² ár
IX. kerület m² ár
Budapest m² ár
1146 e Ft
878 e Ft -31%
1268 e Ft 10%
1346 e Ft 15%
Ennek az ára
Ferencváros átlagár
IX. kerület átlagár
Budapest átlagár
69.9 M Ft m Ft
45.9 m Ft -52%
67.3 m Ft -4%
64.9 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IX. kerület, Ferencváros, Csengettyű utca, 10. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
61 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

95 M Ft
1 szoba
43 m²
IX. kerület, Ferencváros, Haller utca
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.5 M Ft
3 szoba
68 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

74 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
XXI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XXI. kerület

45 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
61 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

99 M Ft
3 szoba
71 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
XXII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

65 M Ft
3 szoba
60 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

46.4 M Ft
1 szoba
26 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

79 M Ft
2 + 1 szoba
67 m²
XI. kerület, Kelenföld, Györök utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88 M Ft
2 szoba
55 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

58.9 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IX. kerület

68.9 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69 M Ft
2 szoba
52 m²