NapForrás 20 - Buda

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 15 kép 1/18
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 248 611 Ft/m2
3 szoba
72 m²
2. emelet
építés éve:1970

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 2. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Fricz Patrik
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Egy tágas, világos, teljesen felújított-modern otthont keres zöldre néző panorámával, csendes környéken? Megtalálta

Újpest központjától néhány percnyire kínálunk megvételre egy 72 nm-es, 2. emeleti, kiváló elosztású felújított klimatizált lakást.

Ideális családi elrendezés:
•tágas nappali erkéllyel - egybenyitott étkezővel
• 2 külön nyíló hálószobával
•világos, ablakos lichthófra szellőztethető modern- Ikeás beépitett konyha- gépesítve
•fürdőszoba beépített zuhanyfülkével + külön WC
•beépített gardrób

Kényelmes és biztonságos otthon:

•műanyag nyílászárók, redőny minden ablakon
•2 db klíma a kellemes hőmérsékletért

•biztonsági bejárati ajtó + külön zárható rács
•egyedi mérőórák, alacsony rezsi (téli fűtés is kedvező!)

Családbarát környezet:

•ingyenes parkolás a ház körül
•játszóterek, bölcsőde, óvoda, iskola a közelben
•orvosi rendelők, gyógyszertár pár percre
Kiváló közlekedés:
•M3 metró pár perc séta, - Duna-pláza vonzáskörzete
•több buszjárat gyors eléréssel

Közös költség: 25.000 Ft/hó (felújítási alappal együtt)

Ez a lakás tökéletes választás családoknak, akik biztonságos, jól megközelíthető, mégis nyugodt környezetben szeretnének élni – vagy akár befektetőknek is, akik értékálló ingatlant keresnek.
Tehermentes, rendezett jogi háttér – gyorsan költözhető!

Az energetikai tanúsítvány beszerzése folyamatban!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1249 e Ft
1204 e Ft -4%
1229 e Ft -2%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
78.3 m Ft -15%
74.9 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

269 M Ft
3 szoba
102 m²
XIII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, XIII. kerület

42.9 M Ft
25 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Reitter Ferenc utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

116 M Ft
3 szoba
63 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

78.9 M Ft
3 szoba
50 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

53 M Ft
2 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XVIII. kerület, Havannatelep, Havanna utca
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

80 M Ft
3 szoba
72 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület