Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Megyer, Sporttelep utca, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
73 000 000 Ft73 M Ft 1 351 852 Ft/m2
2 szoba
54 m²
4. emelet
építés éve:1985

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 4. emelet
Közmű: Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 435
Angyal Attila
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

A IV., KERÜLETBEN (MEGYEREN), A KÖZKEDVELT SPORTTELEP UTCAI LAKÓTELEPEN, NAGYON RENDEZETT LÉPCSŐHÁZZAL ÉS KULTURÁLT LAKÓKÖZÖSSÉGGEL RENDELKEZŐ, 4 EMELETES, 12 LAKÁSOS(!), PANEL ÉPÍTÉSŰ TÁRSASHÁZ IV. EMELETÉN (ZÁRÓSZINTJÉN) KÍNÁLOK ELADÁSRA EGY NETTÓ 54 M2-ES (BRUTTÓ 58 M2-ES), KIVÁLÓ BELSŐ ELOSZTÁSÚ, SZINTE EGÉSZ NAP KÖZVETLEN NAPSÜTÖTTE / HIHETETLENÜL VILÁGOS - DÉLKELETI OLDALÁN EGY CSALÁDBARÁT (JÁTSZÓTERES), ŐSFÁS-BOKROS, RENDEZETT PARKRA / CSALÁDI HÁZAS ZÖLDÖVEZETRE PANORÁMÁS, KÜLÖNÁLLÓ ÉTKEZŐRÉSSZEL KIALAKÍTOTT NAPPALIVAL ÉS A HOZZÁTARTOZÓ 4 M2 ALAPTERÜLETŰ, IDŐJÁRÁS VÉDETT PLUSZ NAPELLENZŐVEL IS FELSZERELT ERKÉLLYEL (LOGGIÁVAL), AZ ÉSZAKNYUGATI OLDALÁN PEDIG SZINTÉN CSALÁDI HÁZAS ZÖLDÖVEZETRE, VALAMINT EGÉSZEN A BUDAI HEGYVONULATOKIG ÖRÖK PANORÁMÁVAL BÜSZKÉLKEDŐ HÁLÓSZOBÁVAL ÉS EGY NAGY ABLAKOS (PANORÁMÁS) BÚTOROZOTT KONYHÁVAL RENDELKEZŐ, ÉPÍTETT ZUHANNYAL ÉS KÖZVETLEN MOSÓGÉPBEKÖTÉSSEL IS ELLÁTOTT FÜRDŐSZOBÁVAL, KÜLÖN WC HELYSÉGGEL, TÁGAS ELŐSZOBÁVAL / ELŐTÉRREL ÉS KÖZLEKEDŐVEL RENDELKEZŐ, EGYEDI HŐFOK SZABÁLYOZÁSSAL ÉS HŐMENNYISÉG MÉRÉSSEL IS ELLÁTOTT(!) HÁZKÖZPONTI FŰTÉSES, ESZTÉTIKAILAG ÉS MŰSZAKILAG IS JÓ ÁLLAPOTÚ ÖRÖKLAKÁST A FÖLDSZINTEN MÉG HOZZÁTARTOZÓ, ZÁRHATÓ, - ÖSSZESEN 2-3 MÁSIK SZOMSZÉDDAL KÖZÖSEN BIRTOKOLT, DE BELŐLE 5-6 M2-NYI SAJÁT PAKOLÓTÉRREL(!) RENDELKEZŐ - GARÁZS(TÁROLÓ) HELYISÉG HASZNÁLATÁVAL EGYÜTT !!!

A lakásban évekkel ezelőtt történt műszaki és esztétikai felújítás során:

- a nappalit és az étkezőt, valamint a hálószobát is laminált parkettával, az ingatlan többi helyiségét járólappal, az erkélyét pedig kültéri (fagyálló) járólappal burkolták le,
- az - alapból időjárás védett - erkélyén pluszban még egy manuálisan (kézzel) kitekerhető / működtethető, ponyvás napellenzőt szereltek fel,
- a külső nyílászárókat (ablakokat) vadonatúj több légkamrás, hő-, és hangszigetelt, bukó-nyíló műanyag ablakokra cserélték ki, amelyeket műanyag redőnyökkel és fel-, lehúzható (tehát nem fix) szúnyoghálókkal láttak el,
- a régi házgyári bejárati ajtó helyére szintén vadonatúj, 16 ponton záródó HI-SEC (MABISZ által elfogadott) acélbetétes biztonsági bejárati ajtót építettek be, valamint az eredeti (házgyári) belső nyílászárókat (ajtókat) is szintén kicserélték,
- a mai kor igényeinek megfelelő, korszerű lapradiátorokat szereltek fel,
- a régi „házgyári” konyhabútort egy modernebbre (több konyhaelemből állóra / nagyobb munkafelülettel rendelkezőre) cserélték ki, az eredeti - nagyon pici - kamrahelyiséget pedig elbontották (kamraszekrényes konyhaelemmel pótolták), így ezzel a megoldással a konyha területét tovább növelték,
- az eredetileg kádas fürdőszobát teljes körűen felújították és zuhanyzósra építették át, valamint kényelmes helyet és direkt bekötést biztosítottak egy felültöltős automata mosógépnek is,
- a lakás elektromos hálózatát felülvizsgálták / modernizálták / a fogyasztási szokásoknak megfelelően bővítették,
- a lakás minden helyisége természetesen tisztasági festést is kapott…

...de inkább éljen a lehetőséggel, jöjjön el és nézze meg személyesen, győzödjön meg mindenről a saját szemével, kérdezzen bátran, beszélgessünk róla, tudjon meg mindent és szeressen bele !!! ;)

A közös költség (a társasház saját kazánjával történő házközponti fűtésnek és a meleg víz ellátásnak a költségével, a lakás átalánydíjas gázszolgáltatásával, a társasház felújítási alapjával, a szemétszállítási díjával, a lépcsőház világítási, -takarítási, -fűtési díjával, az épületbiztosítás díjával és a társasház kezelés díjával együtt) is mindösszesen csak 31.050,- Ft havonta !!!

Az ingatlanban történő víz-, villanyfogyasztás is mind-mind a saját közműórákon keresztül történik, így ezen költségeket mindig a valós fogyasztások alapján számlázzák ki!

A társasházban - így a lakáson belül - a telekommunikációs szolgáltatások (nagy felbontású kábeltévé, nagy sebességű „száloptikás - gigabites” internet kapcsolat) is mind-mind előfizethető / igénybe vehető!

Az ingatlantól pár percnyi kényelmes sétával kisebb-nagyobb bevásárlási-, és szolgáltatási egységek, valamint közintézmények (óvoda, iskola, orvosi rendelő, gyógyszertár, stb.) is mind-mind megtalálhatók!

A tömegközlekedés is több mint kiváló: a 20E, a 96-os, a 220-as, a 296-os, a 296A és a 914-es (éjszakai) buszjáratok megállói hálózzák be a környéket, melyek 6-7 perc alatt Újpest-központba (M3-as metró végállomás és közlekedési csomópont) viszik az itt lakókat. Személygépjárművel rendelkezőknek az ingyenes(!) parkolás a társasház közvetlen környezetében lévő közterületeken lehetséges!

Ez a lakás egy életkezdő / családalapítás előtt álló fiatalnak / párnak, de a külön nyíló 2 szoba meglétének köszönhetően a már gyermekkel rendelkező családoknak - a lift hiánya és a IV. emeleti elhelyezkedése miatt - esetleg még az aktív / sportos közép-, (vagy idősebb) korosztálynak, valamint a jó paraméterekkel és kedvező feltételekkel történő kiadhatósága miatt a befektetési céllal vásárlóknak is egyaránt jó választás lehet !!! :)

Az ingatlan önálló helyrajzi számon nyilvántartott társasházi albetéttel, rendezett 1/1-es tulajdonjoggal és teljes tehermentességgel rendelkezik !!! A lakás birtokba adása a vételár teljes kifizetését követően azonnal biztosított !!!

A lakás megvételéhez a megfelelő önerővel rendelkező + ***piaci kamatozású lakáshitel felvétellel, akár hitelfelvétellel is kombinálható ***lakáskassza megtakarítással, ***a 2025. szeptember 1-től elindult, 3%-os fix kamatozású "Otthon Start" program keretein belül "első ingatlanként" és / vagy - akár kombinálva is - ***a 2024. január 1-től már meglévő “a csak és kizárólag a jövőben még megszületendő gyermek(ek)et vállaló házaspárok számára elérhető” egyben teljes vagyonszerzési illetékmentességet biztosító (!!!) - Családi Otthonteremtési Kedvezmény (CSOK Plusz) keretein belül államilag támogatott max. 3%-os fix kamatozású és maximum 25 éves futamidőre felvehető hitel konstrukcióval, valamint a ***babaváró programon keresztül igényelhető / felhasználható pénzösszegből vásárlók megkeresését is nagy szeretettel várom !!!

Ha a leírtak és a látottak alapján felkeltettem az érdeklődését, megelőlegezett bizalmát előre is megköszönve, akár a hétvégén is várom szíves jelentkezését!

/***Az igénylési feltételekkel kapcsolatban, valamint ezek ügyintézésben is, az Otthon Centrum hitelközvetítő munkatársával együtt, készséggel állok az Ön szíves rendelkezésére!/

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Megyer m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1352 e Ft
528 e Ft -156%
1394 e Ft 3%
1126 e Ft -20%
Ennek az ára
Megyer átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
73 M Ft m Ft
30.6 m Ft -139%
62 m Ft -18%
127.8 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Megyer, Sporttelep utca, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

83 M Ft
3 szoba
68 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

76.99 M Ft
2 + 1 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XXII. kerület