Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 3. emelet

+ 15 kép 1/18
89 000 000 Ft89 M Ft 1 289 855 Ft/m2
2 + 1 szoba
69 m²
3. emelet
építés éve:1986

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 400
Papp-Horváth Katalin
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó a 4. kerületben, Káposztásmegyerhez közel egy teljeskörűen felújított, 73 nm-es, 2+1 szobás, erkélyes lakás, amely a 3. emeleten helyezkedik el egy liftes, rendezett társasházban. A lakás minden helyisége modern, igényes felújítást kapott: új elektromos és gépészeti vezetékek, esztétikus burkolatok, friss festés és letisztult, harmonikus színvilág teremti meg az azonnal költözhető otthon érzetét. A tágas nappali és a két külön nyíló szoba ideális elrendezést biztosít akár családoknak, akár pároknak, az erkély pedig kellemes, pihenésre alkalmas kültéri teret kínál.

A környék infrastruktúrája kiemelkedő: néhány perc alatt elérhetők boltok, óvoda, iskola, gyógyszertár és egyéb mindennapi szolgáltatások. A közlekedés kiváló, a közelben több buszjárat, valamint a 14-es villamos is könnyen megközelíthető, így gyorsan elérhető a belváros és a metróhálózat. A lakás jó elhelyezkedésének, friss felújításának és tágas tereinek köszönhetően remek választás mind saját otthonnak, mind befektetési célra.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Energetikai tanúsítvány jelenleg nem elérhető.

Referencia szám: M318286

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1290 e Ft
1200 e Ft -7%
1233 e Ft -5%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
89 M Ft m Ft
78.5 m Ft -13%
75.3 m Ft -18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Tahi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.6 M Ft
1 szoba
38 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

93.49 M Ft
3 + 1 szoba
84 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

142 M Ft
4 szoba
126 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás