River Life

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 9. emelet

73 900 000 Ft73.9 M Ft 1 252 542 Ft/m2
1 + 2 szoba
59 m²
9. emelet
építés éve:1981

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 9. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: G

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 428
Lengyel József
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó teljesen felújított panel lakás Budapest IV. kerületében, a Nyár utcában!

A 9. emeleten található, délkeleti tájolású, világos és napfényes 1+2 félszobás lakás 2026-ban teljes körű felújításon esett át. Megújultak a vezetékek, a burkolatok, friss festést kapott az ingatlan, valamint új, modern konyhabútor került beépítésre. A fürdőszoba és a külön helyiségben található WC szintén teljes felújítást kapott.

A lakás távfűtéses, egyedi mérővel felszerelve, emellett hűtő-fűtő klíma biztosítja az egész éves komfortot. Az ablakokon redőny és szúnyogháló található.

Az ingatlan tehermentes, így gyorsan birtokba vehető, valamint megfelel az Otthon Start 3%-os hitel feltételeinek is.

A környéken a közterületi parkolás ingyenes, a közelben minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető.

Ideális választás családoknak, fiatal pároknak vagy befektetés céljára is!

Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitelkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, CSOK-ügyintézés, Otthonfelújítási Támogatás, egyéb felújítási hitelek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez is.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal! Kérdéseire az esti órákban és hétvégén is szívesen válaszolok. Ha új ingatlana megvásárlásához jelenlegi ingatlanát még el kell adnia, abban is készséggel segítünk!

Referencia szám: M328840

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1253 e Ft
1200 e Ft -4%
1233 e Ft -2%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
73.9 M Ft m Ft
78.5 m Ft 6%
75.3 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 9. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

119.9 M Ft
8 + 1 szoba
235 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

135 M Ft
3 szoba
66 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
4 szoba
74 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
I. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, I. kerület

156 M Ft
3 szoba
92 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

215 M Ft
7 szoba
129 m²
XVIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVIII. kerület

57.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XIX. kerület