Aerogate Homes

Eladó téglalakás
Budapest, VII. kerület, 4. emelet

+ 8 kép 1/11
47 500 000 Ft47.5 M Ft 2 159 091 Ft/m2
1 szoba
22 m²
4. emelet
építés éve:1927

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Elektromos
Emelet: 4. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Földes Tamás Bálint
Földes Tamás

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó téglalakás leírása

FELÚJÍTOTT, BÚTOROZOTT - GÉPESÍTETT, AZONNAL KIADHATÓ LAKÁS, A VÁROSLIGET SZOMSZÉDSÁGÁBAN!

A világszínvonalon megújult Városligettől 300 méterre, a Damjanich utcában eladó 22 m2 alapterületű, teljeskörűen felújított, csendes, udvari nézetű, saját mérőórákkal felszerelt, bútorozott és gépesített lakás egy jó állapotú, liftes társasház 4. emeletén.

Az ingatlan teljesen berendezett, hűtő-fűtő klímával (H tarifával), konyhája gépesített (főzőlap, sütő, mosogatógép, hűtőszekrény, páraelszívó).

Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a Városliget nyújtotta kikapcsolódási lehetőségek mellett a környéket vonzóvá teszi az egyetemek közelsége, a gyors tömegközlekedés.

Egy nagy méretű lakásból 3 db lakást alakítottak ki, használati megosztási szerződéssel. (21,54 m2, 56 m2, 46 m2), az ingatlan Otthon Start hitelre NEM alkalmas! A két nagyobb lakás egy közös előtérből közelíthető meg, a legkisebb külön bejáratú.

További információkért hívjon bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

1 szobás téglalakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli téglalakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
VII. kerület m² ár
Budapest m² ár
2159 e Ft
1762 e Ft -23%
1723 e Ft -25%
Ennek az ára
VII. kerület átlagár
Budapest átlagár
47.5 M Ft m Ft
55.6 m Ft 15%
59.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, VII. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

58 M Ft
2 + 1 szoba
56 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

185 M Ft
3 szoba
128 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
59 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

94 M Ft
2 szoba
54 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

117.3 M Ft
4 szoba
138 m²
III. kerület
Eladó ikerház

Budapest, III. kerület

199.9 M Ft
4 szoba
145 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Dob utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

212 M Ft
4 szoba
180 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

170 M Ft
6 szoba
104 m²
XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

119.9 M Ft
4 szoba
85 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

110.4 M Ft
3 szoba
63 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
56 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

98.9 M Ft
2 szoba
71 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

124.9 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

298 M Ft
3 szoba
95 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

159.9 M Ft
3 szoba