Avico Greentop

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
86 300 000 Ft86.3 M Ft 1 288 060 Ft/m2
3 szoba
67 m²
2. emelet
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 716
Bácskai Nikolett
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Lóverseny téren kínáljuk eladásra ezt a 2+1 félszobás, szép állapotú panel lakást.

Amit tudni érdemes:

67 nm alapterületű, második emeleti lakás. liftes társasházban
2 + 1 félszoba + étkező szolgálja a család kényelmét
Franciaerkély (2 nm)
Remek elosztású ingatlan, ahol a gardrobe szekrények kényelmesen elférnek, s mindent elrejtenek
Keleti tájolású ablakai a sétáló utcára néznek
Tehermentes, megegyezés szerint költözhető
Távfűtés egyedi mérővel, rendkívül kedvező költségekkel
Egyedi vízmérők
Beépített bútorok a vételár részét képezik
Zárható kerékpártároló a házban

Az éves során elvégezett, gondos felújítás során az alábbiak valósultak meg:

- Új, műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
- Modern beltéri ajtók kerültek beépítésre.
- Fürdőszoba és WC teljes körűen felújítva, modern kialakítással
- Részben felújított elektromos hálózat
- Konyhában fordított ozmózisos víztisztító
- Több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

Villamossági biztonsági felülvizsgálati tanúsítvánnyal (VBF) és érvényes energetikai tanúsítvánnyal rendelkezik – a dokumentumok rendelkezésre állnak.

Közös költség: 16.000 Ft / hó
Átlagos havi rezsi (tél–nyár): kb. 20.000 Ft

Káposztásmegyer I. családbarát kőrnyezetet nyújt az ott élőknek, hiszen rendezett, parkosított, nyugodt környék, kiváló szolgálatatásokkal és tőmegközlekedéssel:

-Iskola, óvoda, bölcsőde a közelben
-Bevásárlás pár percre: Penny, Aldi, DM, Rossmann, pékség
-Orvosi rendelő, gyógyszertár, posta a közelben
-Gondozott parkok, kutyafuttatók
-Sportolási lehetőségek: Farkas-erdő, Szilas Aktív Park, futópálya, Halassy uszoda, Jégcsarnok, Aquaworld
-Kiváló közlekedés: több buszjárat, 14-es villamos 4–5 perc sétára
-Rákospalota–Újpest vasútállomás – Nyugati pályaudvar kb. 15 perc
-Ingyenes parkolás a ház körül, valamint fizetős, bekerített parkolók a közelben

Amennyiben kérdései merülnének fel az ingatlannal kapcsolatban, bizalommal keressen minket, hiszen célunk, hogy Ön a lehető legjobb döntést hozza meg a jövőjével kapcsolatban.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

86300000 Ft
Bácskai Nikolett +36704545084
bacskai.nikolett@oc.hu

Referencia szám: H515165-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1288 e Ft
1219 e Ft -6%
1226 e Ft -5%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
86.3 M Ft m Ft
77.9 m Ft -11%
74.5 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

57.9 M Ft
1 szoba
36 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

94.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Visegrádi utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

51 M Ft
1 szoba
25 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Huba utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

137 M Ft
3 szoba
65 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XXII. kerület, Nagytétény, Tenkes utca
Eladó téglalakás

Budapest, XXII. kerület

58 M Ft
2 szoba
44 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

145.9 M Ft
4 szoba
75 m²
VIII. kerület
Eladó ipari ingatlan

Budapest, VIII. kerület

62 M Ft
75 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
XIX. kerület
Eladó sorház

Budapest, XIX. kerület

47 M Ft
2 szoba
0 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft