Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, Újpest, Pozsonyi utca, földszint

+ 6 kép 1/9
59 900 000 Ft59.9 M Ft 1 302 174 Ft/m2
1 + 1 szoba
46 m²
földszint

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 771
Tecnocasa - IL Quarto Studio Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Parkos, zöld környezetben, 2 liftes társasházban, eladásra kínálunk egy 46 nm-es, 1+1 félszobás, nyugati fekvésű, földszinti panellakást, amely beköltözhető állapotú.

Alap adatok:

- 1/1 tulajdon

- per-, teher- és igénymentes

- átadási idő: 15–90 nap

- közös költség: 15.200 Ft/hó

- távfűtés átalány: 14.000 Ft/hó

Főbb jellemzők:

- több ponton záródó biztonsági bejárati ajtó

- modern beltéri ajtók

- nagyszobában műanyag, thermo üveges ablak

- kisszobában fa keretes, thermo üveges ablak + redőny

- szobákban fa parketta / laminált padló, egyéb helyiségekben járólap

- korszerű lapradiátorok

Műszaki állapot:

- villanyhálózat részben korszerűsített (konyhában réz, egyéb helyiségekben eredeti)

Közlekedés kiváló

- 20E, 120, 121, 25, 30 buszok

- 12-es, 14-es villamos

- Angyalföld vasútállomás a közelben

- M3 metró (Újpest-központ) villamossal 1 megálló

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Továbbá ügyfeleink részére keresünk eladó ingatlant, tulajdonrészt, vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant Budapesten és az agglomerációban. A részletekről kérjük érdeklődjön telefonon.

Bankfüggetlen hiteltanácsadóink az ország összes pénzintézete közül gyorsan és gördülékenyen találják meg az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót, egyedi, személyre szabott kedvezményekkel.

A KÖZVETÍTÉS VEVŐINK RÉSZÉRE DÍJMENTES!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újpest m² ár
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1302 e Ft
1243 e Ft -5%
1389 e Ft 6%
1279 e Ft -2%
Ennek az ára
Újpest átlagár
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
59.9 M Ft m Ft
70 m Ft 14%
61.6 m Ft 3%
71.5 m Ft 16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, Újpest, Pozsonyi utca, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
64 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
4 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

63.4 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

119.871 M Ft
2 szoba
60 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

159.9 M Ft
4 szoba
145 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

58 M Ft
2 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

39.8 M Ft
2 szoba
22 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
35 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

75 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

68.5 M Ft
2 szoba
57 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház