Astora Márvány8

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, földszint

+ 3 kép 1/6
48 900 000 Ft48.9 M Ft 1 811 111 Ft/m2
1 szoba
27 m²
földszint
építés éve:1983

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: földszint
Közmű: Víz, Villany, Csatorna, Szélessáv, KábelTV
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 343
Tecnocasa - Négyker Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladóvá vált egy 27nm-es, 1 szobás, felújított állapotú, fényes lakás Újpesten, csendes, zöldövezeti környéken.

A környék kiváló infrastruktúrával rendelkezik: a közelben található Lidl, Spar és a Stop Shop, így a mindennapi bevásárlás könnyedén megoldható.

A közlekedés rendkívül előnyös: néhány perc sétára van a 12-es és 14-es villamos, amelyekkel három megálló alatt elérhető az M3-as metró. További előnyt jelent a Rákospalota–Újpest vasútállomás közelsége, ahonnan akár 10 perc alatt be lehet jutni a Nyugati pályaudvarra.

A lakás kitűnő választás lehet első otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

A lakást előre egyeztetett időpontban lehet megtekinteni.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1811 e Ft
1516 e Ft -19%
1516 e Ft -19%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
48.9 M Ft m Ft
53.9 m Ft 9%
54.1 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, földszint

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

66.9 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 szoba
120 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

71.9 M Ft
2 szoba
53 m²
VIII. kerület, Palotanegyed, Mária utca
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.9 M Ft
2 szoba
58 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

44.9 M Ft
1 szoba
35 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.8 M Ft
4 szoba
106 m²
XV. kerület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Budapest, XV. kerület

14.5 M Ft
1.02 ha
0 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
69 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület