River Life

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 8. emelet

+ 5 kép 1/8
55 900 000 Ft55.9 M Ft 1 552 778 Ft/m2
1 szoba
36 m²
8. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 8. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 890
Tecnocasa - Kápmegyer Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

IV. kerületben, Káposztásmegyeren, 10 emeletes társasház VIII. emeletén, 36 nm-es, felújított, 1 szobás, nyugati fekvésű, franciaerkélyes lakás eladó.

Az ingatlan felújított állapotú. Az ablakok műanyag thermo üvegesek, redőnnyel. A fürdőszobában és a WC-ben a fali, illetve padlóburkolatokat lecserélték. A szoba laminált parkettás, a belső nyílászárók újak.

A konyhabútor cserélt, a vételár részét képezi. A földszinten közös tároló vehető igénybe.

A közelben van lehetőség bevásárlásra (élelmiszerüzletek, vegyesboltok) és minden egyéb is megtalálható amire a hétköznapokban szükség lehet (csomagautomaták, posta, gyógyszertár, gyermek és felnőtt orvosi rendelők, iskolák, óvodák).

A lakás elhelyezkedése kiváló, ingyenes parkolóhelyek szolgálják a lakók kényelmét, de a BKK járataival is könnyen megközelíthető. Gondozott parkok, kutyafuttatók, sportolási lehetőségek (uszoda, jégpálya, edzőterem) és a Farkas-erdő várja a kikapcsolódni vágyókat.

A 126/296/296A buszok megállója 1, a 914-es busz és a 14-es villamos megállója 5, a 20E/30/121/122E/196 buszok megállója pedig 15 perc alatt elérhető. Újpest-központ metróállomás 18, míg Rákospalota-Újpest vasútállomás 11 percen belül megközelíthető, ahonnan a Nyugati pályaudvar csupán 13 perc.

IRÁNYÁR: 55.900.000.- Ft

Finanszírozás: az ingatlan terhelt, de banki finanszírozással is megvásárolható melyben független hiteltanácsadó kollégánk ingyenes tanácsadással áll rendelkezésükre!

Egyes ingatlanjaink esetében csere és ingatlanbeszámítás is lehetséges. Ügyfeleink részére folyamatosan keresünk eladó vagy haszonélvezeti joggal terhelt ingatlant, tulajdonrészt Budapesten és az agglomerációban.

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN, ELADÓINKNAK INGYENES ÉRTÉKBECSLÉST BIZTOSÍTUNK!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek, további információkért keressen minket bizalommal!

 

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1553 e Ft
1512 e Ft -3%
1524 e Ft -2%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
55.9 M Ft m Ft
53.9 m Ft -4%
55.2 m Ft -1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 8. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

73.8 M Ft
2 + 1 szoba
61 m²
IV. kerület, Újpest, Latabár Kálmán utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

449 M Ft
16 szoba
691 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

147 M Ft
4 + 1 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

58.7 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

84.5 M Ft
4 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

65 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
70 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
67 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

120 M Ft
3 szoba
53 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

99.5 M Ft
3 + 1 szoba
80 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

96.9 M Ft
3 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba