City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
97 500 000 Ft97.5 M Ft 1 317 568 Ft/m2
4 szoba
74 m²
2. emelet
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Stílusos, tágas otthon parkos környezetben eladó Újpesten!

Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budapest 4. kerületében, akkor ezt a lakást mindenképpen érdemes megnéznie!
Újpesten, csendes, zöldövezeti környezetben eladó egy 74 m²-es, erkélyes lakás, amely egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található.
Az ingatlan 2020-ban teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosa egy modern, fiatalos stílusú, igényesen kialakított otthonba költözhet.
A felújítás mindenre kiterjedt:
- villany- és egyéb vezetékek,
- nyílászárók,
- burkolatok,
- korszerű, stílusos belső kialakítás
- a lakás színvilágához illő klímaberendezés.

Elrendezés:
- amerikai konyhás nappali,
- 3 külön nyíló szoba,
- erkély,
- külön fürdőszoba és WC.
A kényelmes életteret több nagyméretű beépített gardróbszekrény teszi még praktikusabbá, így a tárolás is egyszerűen megoldott.
Fenntartási költségek:
- Távfűtés (meleg vízzel): 15 040 Ft / hó átalány,
- Közös költség: 15 400 Ft / hó,
- Villany: kb. 6 600 Ft / hó (fogyasztás alapján).
Az ingatlan tehermentes, és rövid határidővel költözhető.
Környék:
A lakás csendes, parkos környezetben található. A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges.
- játszótér,
- bevásárlási lehetőségek,
- Stop Shop, Újpest központ,
- iskola, óvoda,
- kiváló közlekedés (busz, villamos, metró) minden pár perc alatt elérhető.
A beépített bútorok a vételár részét képezik, de igény szerint akár teljes bútorzattal is megvásárolható a lakás.
Tökéletes választás mindazok számára, akik modern, stílusos otthont keresnek zöld környezetben, mégis közel a város nyüzsgéséhez.
Érdeklődés és megtekintés egyeztetése miatt várom megtisztelő hívását!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 97500000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: LK023988-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1318 e Ft
1157 e Ft -14%
1159 e Ft -14%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
97.5 M Ft m Ft
91.1 m Ft -7%
85.8 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

81.5 M Ft
2 + 2 szoba
71 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

88 M Ft
4 szoba
88 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

73.499 M Ft
2 szoba
49 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

74 M Ft
3 szoba
59 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

150 M Ft
2 szoba
111 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

80 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
IV. kerület, Újpest, Munkásotthon utca