City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, IV. kerület, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
99 900 000 Ft99.9 M Ft 1 350 000 Ft/m2
3 + 1 szoba
74 m²
2. emelet
építés éve:1986

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Ábrahám Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Ha egy modern, azonnal költözhető, családbarát otthont keres Budapest 4. kerületében, akkor ezt a lakást mindenképpen érdemes megnéznie!
Újpesten, csendes, zöldövezeti környezetben eladó egy 74 m²-es, erkélyes lakás, amely egy 4 emeletes társasház 2. emeletén található.
Az ingatlan 2020-ban teljes körű felújításon esett át, így új tulajdonosa egy modern, fiatalos stílusú, igényesen kialakított otthonba költözhet.
A felújítás mindenre kiterjedt:
- villany- és egyéb vezetékek,
- nyílászárók,
- burkolatok,
- korszerű, stílusos belső kialakítás
- a lakás színvilágához illő klímaberendezés.

Elrendezés:
- amerikai konyhás nappali,
- 3 külön nyíló szoba,
- erkély,
- külön fürdőszoba és WC.
A kényelmes életteret több nagyméretű beépített gardróbszekrény teszi még praktikusabbá, így a tárolás is egyszerűen megoldott.
Fenntartási költségek:
- Távfűtés (meleg vízzel): 15 040 Ft / hó átalány,
- Közös költség: 15 400 Ft / hó,
- Villany: kb. 6 600 Ft / hó (fogyasztás alapján).
Az ingatlan tehermentes, és rövid határidővel költözhető.
Környék:
A lakás csendes, parkos környezetben található. A közelben minden megtalálható, ami a kényelmes mindennapokhoz szükséges.
- játszótér,
- bevásárlási lehetőségek,
- Stop Shop, Újpest központ,
- iskola, óvoda,
- kiváló közlekedés (busz, villamos, metró) minden pár perc alatt elérhető.
A beépített bútorok a vételár részét képezik, de igény szerint akár teljes bútorzattal is megvásárolható a lakás.
Tökéletes választás mindazok számára, akik modern, stílusos otthont keresnek zöld környezetben, mégis közel a város nyüzsgéséhez.
Érdeklődés és megtekintés egyeztetése miatt várom megtisztelő hívását!
Mutass kevesebbet...

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 10. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
IV. kerület m² ár
Budapest m² ár
1350 e Ft
1159 e Ft -16%
1145 e Ft -18%
Ennek az ára
IV. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.9 M Ft m Ft
90.6 m Ft -10%
84 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, IV. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

55.55 M Ft
1 szoba
37 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó telek

Budapest, III. kerület

199.5 M Ft
977 m²
0 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
VII. kerület, Belső Erzsébetváros, Kis Diófa utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

108.5 M Ft
2 szoba
85 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület, Újpest, Latabár Kálmán utca
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

85 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
IV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, IV. kerület

93.49 M Ft
3 + 1 szoba
84 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás