Astora Olive Club House

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 1. emelet

78 500 000 Ft78.5 M Ft 1 189 394 Ft/m2
3 szoba
66 m²
1. emelet
építés éve:1974

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 1. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769713
Kulcsár Imola
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Óbudán a Duna part közelében 3 szobás PANELPROGRAMOS otthon eladó!

Főbb paraméterek:

Első emeleti, 66 m2-es, 3 egész szobás, téliesített 4m2-es loggiás,
ablakos konyha, kamra, gardrób/tároló
épített zuhanyzós fürdőszoba, külön mellékhelyiség
állapota közepes, igény szerint csinosítható
Műanyagra cserélt nyílászárók
Biztonsági bejárati ajtó, Mauer zárrendszerrel
Közművek egyedi méréssel
Korszerűsítésnek hála, az energetikai minősítése C besorolású
Alacsony fenntartási költséggel jellemezhető. Közös költség: negyedévente kb 40 e Ft

Panelprogramos 10 emeletes lakóház.
Rendezett gazdálkodással és kiváló közösképviselettel büszkélkedik.
Kiépített kamerarendszer, maximális biztonság.

Környezete szépen parkosított, játszóterekkel, szabadtéri edzőparkkal, futópályával is kiegészülve.
Rendkívül hangulatos az óbudai óváros rész és Fő tér, amely a közelben található.
A Duna-parti kerékpárút és sétány is várja a mozgás szerelmeseit.

Az infrastruktúra kiemelkedő, itt valóban minden megtalálható, ami a napi rutinhoz szükséges.
Mindez elérhető az Ön számára is a lakótelepi kategóriában kiemelkedően nívós környezetben.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Jöjjön el, nézze meg, szeressen bele, legyen Ön a a következő lakója!

Érd: Kulcsár Imola, tel: +36/20/240 4146, e-mail: kulcsar.imola@dh.hu

Az ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával!?
Hitelre történő vásárlás esetén Bankfüggetlen Credipass Pénzügyi Szakértőnk kötelezettség nélkül megtalálja az Ön számára legkedvezőbb megoldást! A tanácsadás ingyenes!

Referencia szám: LK084092

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1189 e Ft
1251 e Ft 5%
1229 e Ft 3%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
78.5 M Ft m Ft
77.5 m Ft -1%
74.9 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

69.9 M Ft
1 + 1 szoba
49 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

87.5 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület, Óbuda, Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

239 M Ft
4 szoba
124 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület