Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 4. emelet

+ 8 kép 1/11
99 700 000 Ft99.7 M Ft 1 365 753 Ft/m2
1 + 3 szoba
73 m²
4. emelet
építés éve:1989

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna, Szélessáv, Telefon
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Dibó Eszter Anikó
PT Property Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest III. kerületében, azon belül is a kedvelt Pók utcai lakótelepen eladó ez a kitűnő állapotú, tehermentes öröklakás!
Déli tájolású, zöldre néző, napfényes lakás, amely egy 4 emeletes panelház legfelső emeletén található - nincs felső szomszéd, ezért kifejezetten csendes!

Az amerikai konyhás nappali mellett 3 külön nyíló, egymástól jól elszeparált, közel 12 nm-es hálószoba található.
Az ingatlan nagyon szép állapotú, igényesen van felújítva! A lakás különlegessége az egyedileg, asztalos által, prémium minőségben elkészített beépített szekrények megléte, amelyek tökéletesen illeszkednek a lakás hangulatához!
A komfortot tovább növeli a nappaliban és 2 hálóban is megtalálható klímaberendezés.

A lakótelep rendezett, sok zöldfelülettel. A mindennapi életet rendkívül megkönnyíti a környék infrastruktúrája:
1 bölcsőde
3 óvoda
jó hírű, kéttannyelvű általános iskola
számos játszótér és hatalmas zöld területek
élelmiszerboltok, zöldségesek, pékségek pár perc sétára

Ez az otthon azoknak szól, akik nem csak lakást keresnek, hanem egy élhető, családbarát környezetet szeretnének hosszú távra.

További információkért hívjon bizalommal a hét bármely napján a 06 30 251 4656 számon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

4 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1366 e Ft
1347 e Ft -1%
1159 e Ft -18%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
99.7 M Ft m Ft
97.7 m Ft -2%
85.8 m Ft -16%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

100 M Ft
2 + 1 szoba
68 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

38.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

59.5 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
XIII. kerület, Újlipótváros, Victor Hugo utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
35 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59 M Ft
2 szoba
41 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

79.5 M Ft
3 szoba
63 m²
III. kerület