Seven Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Táborhegy, 6. emelet

+ 9 kép 1/12
72 000 000 Ft72 M Ft 1 263 158 Ft/m2
1 + 2 szoba
57 m²
6. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Komfort: Összkomfortos
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 622
Új Horizont Ingatlan
Új Horizont Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Békásmegyeren PANELPROGRAMOS ház 6. emeletén kínálok eladásra egy 1+2 félszobás, teljeskörűen FELÚJÍTOTT lakást.
A modern stílusban felújított ingatlan egy 10 emeletes ház 6. emeletén, rendezett lépcsőházban található. 57m2 en nyújt kellemes életteret a lakóinak.
Belépve előszoba, étkező, konyha, 1+ 2 félszoba, kádas fürdőszoba és külön WC található.
Felújítás részletei:
- ÚJ VILLANYHÁLÓZAT, fi-relé
- korszerű műanyag ablakok, redőnnyel és szúnyoghálóval szerelve.
- magas minőségű beltéri ajtók
- biztonsági bejárati ajtó
- jó minőségű hideg- meleg burkolatok
- új szaniterek
- 3,5 KW os hűtő-fűtő klíma
- alacsony rezsivel fenntartható
Az ablakos konyhába ízlése konyhabútor került.
Fűtése távfűtés EGYEDI mérővel.
Víz, villany is egyedi méréssel.
Az ingatlant világos terek jellemzik mely Dél nyugati tájolásának köszönhető. Belépve praktikus elrendezés, harmonikus színvilág tárul elénk. Szinte rögtön otthon érzi magát az ember.
Kiváló lokalizációban fekszik, parkos környezet, minden fontos intézmény, számos bevásárlási lehetőség és tömegközlekedés a közelben elérhető.
Parkolni a ház körüli parkolókban díjmentesen lehet.
Hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1263 e Ft
1260 e Ft 0%
1233 e Ft -2%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
72 M Ft m Ft
78.4 m Ft 8%
75.3 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Táborhegy, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
50 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

69 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XV. kerület

74.9 M Ft
3 szoba
64 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

167 M Ft
3 szoba
101 m²
III. kerület, Testvérhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

245 M Ft
2 + 1 szoba
91 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

52 M Ft
1 szoba
29 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

69.9 M Ft
1 + 2 szoba
56 m²
III. kerület, Óbuda, Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

84.9 M Ft
3 szoba
66 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

79.99 M Ft
2 szoba
48 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

29.9 M Ft
1 szoba
24 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

229 M Ft
6 + 1 szoba
167 m²