City Pearl

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 3. emelet

1/2
49 900 000 Ft49.9 M Ft 1 609 677 Ft/m2
1 szoba
31 m²
3. emelet

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 990
Pongrácz Éva
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Békásmegyer dunai oldalán, egy 31 m2-es, 1 szobás, harmadik emeleti lakás.

Nyílászárói új műanyagok. Burkolata laminált parketta és járólap.

Távfűtéses, egyedi méréssel, új radiátorokkal.
A fürdőszoba zuhanyzós. A konyha ablakos.
Bejáratát biztonsági ajtó védi.

A ház részt vett panelprogramban így a külső szigetelés megtörtént, költségei kiegyenlítésre kerültek.
Erkélye beépítve, tájolása délkeleti, parkra néző.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

1 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1610 e Ft
1523 e Ft -6%
1524 e Ft -6%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
49.9 M Ft m Ft
55.7 m Ft 10%
55.2 m Ft 10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 3. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

128.888 M Ft
3 szoba
85 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75 M Ft
3 szoba
61 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

184.075 M Ft
4 szoba
115 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

185 M Ft
2 szoba
95 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület