Oasis Residence

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 6. emelet

+ 13 kép 1/16
71 900 000 Ft71.9 M Ft 1 438 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
6. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: D

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 353
Sasaran-Kereki Katalin
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Budapest, 3.kerület, Békásmegyeren, panorámás, erkélyes, 2 szobás, 50nm-es panellakás eladó.

A lakás Békásmegyer Duna felőli, csendes részén található. A ház panelprogramos, szigetelt, a lakás egyedi mérős.
A panelház rendezett, dupla liftes, a lakás a 6. emeleten van. A keleti fekvésű erkélyről a panoráma a Dunára és a Megyeri hídra nyílik.
Maga a lakás túlnyomórészt bútorozottan és teljesen gépesítetten kerül eladásra.
Főbb jellemzők:
- 50 nm, 2 szoba
- Alumínium radiátorok, egyedi mérőkkel
- Zárt folyosón 2 db saját kerékpártároló
Költségek:
- Közös költség + felújítási alap: kb. 18 500 Ft/hó
- Gázátalány: kb. 1 400 Ft/hó
- Alacsony rezsi
Elhelyezkedés:
- Buszmegálló a ház előtt
- HÉV, piac: 5-6 perc séta
- Római-part: 5 perc
- Egyetem, iskola, óvoda, park a közelben

Ideális választás első otthonnak, pároknak vagy befektetésnek - azonnal kiadható.

Cégünk teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat, lakástakarék-pénztári megoldásokat kínálunk.
További információkért kérem hívjon vagy írjon!

71900000 Ft

Referencia szám: M324427

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 20. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1438 e Ft
1332 e Ft -8%
1346 e Ft -7%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
71.9 M Ft m Ft
66.7 m Ft -8%
64.9 m Ft -11%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

82 M Ft
1 + 1 szoba
63 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

52.9 M Ft
2 szoba
28 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.5 M Ft
2 szoba
48 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

139 M Ft
5 szoba
155 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

74 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület, Táborhegy