River Life

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Óbuda, Szőlő utca, 6. emelet

64 900 000 Ft64.9 M Ft 1 248 077 Ft/m2
2 szoba
52 m²
6. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Emelet: 6. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 622
Új Horizont Ingatlan
Új Horizont Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

III. kerület Szőlő utcában kínálok eladásra egy 52 m2 es kétszobás részben felújított világos lakást.
Az ingatlan egy PANELPROGRAMOS ház 6. emeletén található.
Korszerű redőnyös műanyag nyílászárók kerültek beépítésre.
Fűtése távfűtés egyedi méréssel.
A melegvíz ellátást napelem biztosítja.
Alacsony rezsivel fen tartható.
Közös költség: 12.000 Ft
Kiváló közlekedés és elhelyezkedés.
Bővebb információért hívjon bizalommal.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

2 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óbuda m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1248 e Ft
1258 e Ft 1%
1332 e Ft 6%
1279 e Ft 2%
Ennek az ára
Óbuda átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
64.9 M Ft m Ft
83.2 m Ft 22%
66.7 m Ft 3%
71.5 m Ft 9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Szőlő utca, 6. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

85 M Ft
1 + 2 szoba
51 m²
VII. kerület
Eladó üzlethelyiség

Budapest, VII. kerület

47.9 M Ft
2 szoba
79 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

109.9 M Ft
2 szoba
63 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
III. kerület, Békásmegyer, Zsirai Miklós utca
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

125 M Ft
2 + 1 szoba
74 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

49.9 M Ft
1 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

74.85 M Ft
2 szoba
54 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

40 M Ft
1 szoba
31 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás