Metrodom

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, Óbuda, Békásmegyeri ltp. Duna felől, 7. emelet

+ 9 kép 1/12
89 500 000 Ft89.5 M Ft 1 356 061 Ft/m2
3 szoba
66 m²
7. emelet

Részletes adatok

Fűtés: Házközponti egyedi méréssel
Emelet: 7. emelet
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 990
Pongrácz Éva
Családi Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Békásmegyer dunai oldalán, egy 66 m2-es, 3 szobás TELJES KÖRŰEN felújított hetedik emeleti lakás.

Burkolata magas minőségű laminált parketta a fürdő és a mosdó kivételével, ezek járólapot kaptak. Nyílászárói új műanyagok, mindenhol redőnnyel és mobil szúnyoghálóval felszereltek.
A felújítás során az összes víz-, és villanyvezeték cserére került.

A konyha egyedi tervezésű szatén színű, gránit mosogatóval, beépített konyhai gépekkel, led világítással. A konyhában egy praktikus, ajtóval ellátott kamra van. Led világítás a fürdőszobában is működik. A bejárat melletti gardróbba bevezették a mosógép kiállását, tetszés szerint akár oda is lehet tenni a mosógépet. A beltéri ajtókat új ajtók váltották fel. Erkélyes, (4m2).

Fűtése SAJÁT KAZÁNOS HÁZKÖZPONTI, ezért a fűtés költsége igen kedvező. Bejáratát biztonsági ajtó védi. A szobák tájolása keleti, a konyháé nyugati, panorámás.

A közelben óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség (csarnok), valamint szakorvosi rendelőintézet.
Közel a Duna, ahol a parton sokféle kikapcsolódási és sportolási lehetőség várja a kerületieket.
Tömegközlekedés néhány percnyire.

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 12. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Óbuda m² ár
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1356 e Ft
1258 e Ft -8%
1251 e Ft -8%
1229 e Ft -10%
Ennek az ára
Óbuda átlagár
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.5 M Ft m Ft
83.2 m Ft -8%
77.5 m Ft -16%
74.9 m Ft -20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, Óbuda, Békásmegyeri ltp. Duna felől, 7. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

VIII. kerület, Józsefváros, Nap utca
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

69 M Ft
3 + 2 szoba
53 m²
III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.5 M Ft
3 szoba
68 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.9 M Ft
3 szoba
68 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

75.5 M Ft
2 szoba
48 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

135 M Ft
4 szoba
98 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

113 M Ft
2 + 1 szoba
62 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

61.9 M Ft
2 szoba
46 m²
V. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

164.9 M Ft
2 szoba
118 m²
XIV. kerület, Kiszugló, Szugló utca 66
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
93 m²
XX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XX. kerület