Aerogate Homes

Eladó panellakás
Budapest, III. kerület, 4. emelet

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 1 634 545 Ft/m2
1 + 2 szoba
55 m²
4. emelet
építés éve:1975

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 4. emelet
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 414
Binó Andrea
Golden-Immo Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

AZONNAL költözhető, minden apró részletre odafigyelve, magas minőségben felújított lakás eladó Kaszásdűlőn.
FIGYELEM! Ez nem tömegcikk! Jöjjön és győződjön meg saját szemével.
-----------------------------------------------

III. kerület Kaszásdűlőn, minden irányban parkos környezetben megvételre kínálok egy 55 m2, 1+2 félszobás + 4 m2 erkéllyel rendelkező, AZONNAL költözhető lakást. Az ingatlan egy 4 emeletes társasház 4. emeletén helyezkedik el (lift nincs).

2020-ban betonig visszabontották, TELJES felújításon esett át az ingatlan.

Minőségi, egyedileg gyártott bútorzatot építettek be.
A nappali + előszobába álmennyezet lett kialakítva, sok világító lámpatest + a klíma csövezésének esztétikus, rejtett kivitelezése miatt.
Hálózatbővítés: 32A -re.

Közös tároló adott a társasház földszinti részén.

Közös költség: 12.200.-
Fűtés: 12.500.-
Villany: 4.600.-

A társasház tiszta és rendezett, új műanyag nyílászárókkal. A lépcső fordulókat újra burkolták. Új postaládák. Zárt kukatároló.

Parkos rendezett környezet.

EZ NEM AKÁRMILYEN INGATLAN! Várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
III. kerület m² ár
Budapest m² ár
1635 e Ft
1260 e Ft -30%
1233 e Ft -33%
Ennek az ára
III. kerület átlagár
Budapest átlagár
89.9 M Ft m Ft
78.4 m Ft -15%
75.3 m Ft -19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület, 4. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület, Táborhegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

69.9 M Ft
3 szoba
61 m²
III. kerület, Óbuda, Vörösvári út
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

67.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

77.9 M Ft
3 szoba
66 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

94.5 M Ft
3 szoba
73 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

149.99 M Ft
6 szoba
114 m²
III. kerület, Csillaghegy
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

72.99 M Ft
3 szoba
61 m²
VIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

129 M Ft
3 szoba
84 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

140 M Ft
3 szoba
69 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

73.9 M Ft
1 + 2 szoba
57 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
51 m²
III. kerület
Eladó panellakás

Budapest, III. kerület

81 M Ft
3 szoba
66 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület

131.9 M Ft
3 szoba
73 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

54.14 M Ft
1 szoba
36 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület