BAM Living

Eladó panellakás
Budapest, II. kerület, 2. emelet

+ 8 kép 1/11
124 900 000 Ft124.9 M Ft 1 951 563 Ft/m2
3 szoba
64 m²
2. emelet
építés éve:1984

Részletes adatok

Telekméret: 64 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Emelet: 2. emelet
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 287
Kiss Luca
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

RÓZSADOMBON, RÓZSA CENTER VONZÁSKÖRZETÉBEN PANORÁMÁS VILÁGOS LAKÁS ELADÓ !

Ideális választás azok számára, akik a VÁROSI ÉLET KÉNYELMÉT és a TERMÉSZET KÖZELSÉGÉT keresik!

Az ingatlan 62 nm-es és 4 nm -es erkélye van, ahonnan GYÖNYÖRŰ PANORÁMA nyílik a városra!

- 2. emeleti lakás
- 1 nappali és 2 szoba
- azonnal költözhető
- közös költség 22 000 Ft

A ház környezétben szép zöld parkosított kert található.

A parkolás zárt kertben, FELSZÍNI KOCSIBEÁLLÁSI lehetőséggel megoldott.

A lakáshoz tartozik egy 5 nm-es tároló is !

Kiváló INFRASTRUKTÚRA!

A közelben iskola, óvoda, RÓZSAKERT és RÓZSADOMB CENTER is, valamint kiváló a közlekedés is !

VÁROM MEGTISZTELŐ HÍVÁSUKAT!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás panellakások ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1952 e Ft
1233 e Ft -58%
Ennek az ára
Budapest átlagár
124.9 M Ft m Ft
75.3 m Ft -66%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület, 2. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület, Budakeszi út
Eladó panellakás

Budapest, II. kerület

119 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
II. kerület
Eladó panellakás

Budapest, II. kerület

129 M Ft
3 szoba
64 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

139.9 M Ft
4 szoba
117 m²
XVII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVII. kerület

72 M Ft
4 szoba
62 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Béke tér
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

88 M Ft
2 szoba
43 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

84.9 M Ft
2 szoba
48 m²
II. kerület
Eladó panellakás

Budapest, II. kerület

97.5 M Ft
3 szoba
75 m²
XVI. kerület, Sashalom, Rovás utca
Eladó családi ház

Budapest, XVI. kerület

349.9 M Ft
12 szoba
478 m²
XXIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XXIII. kerület

141.9 M Ft
3 szoba
90 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

130 M Ft
3 szoba
0 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

74.8 M Ft
3 szoba
64 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

94.9 M Ft
3 szoba
67 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²