Astora Art House

Eladó panellakás
Ajka, 3. emelet

+ 17 kép 1/20
34 900 000 Ft34.9 M Ft 646 296 Ft/m2
2 szoba
54 m²
3. emelet
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Fűtés: Távfűtés
Emelet: 3. emelet
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető
Zenga Premier

Friss hirdetések, amiket nem találsz meg más ingatlankereső portálon.

Fedezd fel elsőként a Zenga Premier címkés eladó ingatlanokat!

További részletek a zenga.hu-n

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 563
Németh-Káplár Dóra
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó panellakás leírása

Eladó Lakás Ajka

KIVÁLÓ ÁLLAPOTÚ, ERKÉLYES PANEL LAKÁS AJKA KÖZPONTJÁBAN!

Alapterület: 54 nm + 3 nm erkély
Szobák száma: 2 különnyíló szoba
Emelet: 3. emelet

Ajka frekventált részén, a fő úton eladó egy harmadik emeleti, 54 nm-es, jó elosztású, napfényes panel lakás.
Az ingatlan egy 15 lakásos, rendezett társasházban található. Ideális választás pároknak, kis családoknak vagy befektetőknek egyaránt.

Helyiségek: 2 tágas szoba, közlekedő, konyha, fürdőszoba és külön WC.
Erkély: A nagyszobából egy 3 nm-es erkély nyílik, amely redőnnyel felszerelt.
Burkolatok: A szobákban parketta, a többi helyiségben modern járólap található (pár éve cserélve).
Nyílászárók és beltér: Korszerű műanyag ablakok mindenhol. A lakásban igényes fa ajtók találhatók.
Műszaki állapot: Részben cserélt réz villanyvezetékek. A vízfogyasztást 2 db vízóra méri.
Berendezés: A beépített konyhabútor és a tűzhely a vételár részét képezi.

Panelprogram: 6 éve teljes körűen megtörtént (szigetelés, esztétikai felújítás).
Fűtés: Távhő, modern lapradiátorokkal.
Költségek: Alacsony fenntartás, a közös költség mindössze kb. 11 000 Ft/hó.
Extra: A lakáshoz tartozik egy saját, zárható, 2 nm-es tárolóhelyiség a pincében.

A lakás elhelyezkedése kiváló. Mivel a fő úton található, így gyalogos távolságra van minden fontos infrastruktúra: boltok, iskolák, óvodák, gyógyszertár és tömegközlekedési lehetőségek.
Az energetikai tanúsítvány 6 évvel ezelőtt készült, a friss tanúsítvány folyamatban van.

Hívjon bizalommal, és tekintse meg személyesen!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13.

2 szobás panellakások ára Ajkán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli panellakások átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ajka m² ár
646 e Ft
811 e Ft 20%
Ennek az ára
Ajka átlagár
34.9 M Ft m Ft
35.5 m Ft 2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ajka, 3. emelet

Eladó panellakások a környékről

Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

41.9 M Ft
1 + 2 szoba
63 m²
Ajka, Tűzoltó utca
Eladó panellakás

Ajka

39.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Balatonalmádi
Eladó panellakás

Balatonalmádi

69.9 M Ft
4 szoba
71 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

69.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

41.59 M Ft
2 szoba
54 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

32.9 M Ft
1 + 1 szoba
42 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

31.5 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

49 M Ft
2 + 1 szoba
60 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

43 M Ft
2 szoba
53 m²
Ajka, Tűzoltó utca
Eladó panellakás

Ajka

39.8 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Veszprém, Jutasi úti lakótelep, Március 15 utca
Eladó panellakás

Veszprém

59.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó panellakás

Veszprém

63.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Ajka
Eladó panellakás

Ajka

41.59 M Ft
2 szoba
54 m²
Várpalota
Eladó panellakás

Várpalota

36.9 M Ft
2 szoba
49 m²
Ajka, Kossuth utca 12
Eladó panellakás

Ajka

31.9 M Ft
1 + 1 szoba
36 m²
Balatonfüred
Eladó panellakás

Balatonfüred

49.9 M Ft
2 szoba
42 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba
31 m²
Berzence
Eladó családi ház

Berzence

40 M Ft
3 szoba
233 m²
Mándok, Mónus Illés utca 12
Eladó családi ház

Mándok