Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Szeged

+ 17 kép 1/20
28 500 000 Ft28.5 M Ft 791 667 Ft/m2
3 szoba
36 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Telekméret: 858 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814343
Lődiné Gombkötő Anita
Halásztelek-Duna House

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

AZONNAL KÖLTÖZHETŐ!SZEGED-SUBASÁN, A SZIKSÓSI FÜRDŐ KÖZELÉBEN NYARALÓ ELADÓ - A FÜRDŐZÉS ÉS A NYUGALOM SZERELMESEINEK!Szeged-Kiskundorozsmán, a subasai részen, a fürdőhöz közel egy közművesített, pompás kis nyaraló eladó, mely kis átalakítással állandó lakhatásra is alkalmas lehet!A nyaraló 1980-ban épült, mely a 90-es évek végén egy terasszal bővült, ez igény szerint beépíthető és szobává alakítható. A házban víz, villany, gáz bevezetve. A kertben termő gyümölcsfák, füge és szőlőültetvény található. A pincében borászkodáshoz használatos eszközök is megtalálhatók.A vételár a bútorokat és a borászeszközöket is magában foglalja, így az ingatlan megvásárlását követően már csak költözni kell!Élvezze a napsütést és a nyugalmat Szeged egyik legjobb üdülőövezetében!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Nyaralók ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
792 e Ft
762 e Ft -4%
Ennek az ára
Szeged átlagár
28.5 M Ft m Ft
43.4 m Ft 34%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó nyaralók a környékről

Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.499 M Ft
2 szoba
35 m²
Domaszék
Eladó nyaraló

Domaszék

24.9 M Ft
1 szoba
34 m²
Tiszasziget
Eladó nyaraló

Tiszasziget

18.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Makó
Eladó nyaraló

Makó

29.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

16 M Ft
2 szoba
30 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

31.99 M Ft
2 szoba
55 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

29.99 M Ft
332 m²
0 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Tiszasziget
Eladó nyaraló

Tiszasziget

18.5 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Makó
Eladó nyaraló

Makó

29.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

25.9 M Ft
1 szoba
29 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.2 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

27.5 M Ft
2 szoba
36 m²
Balástya
Eladó nyaraló

Balástya

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

33.99 M Ft
3 szoba
40 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

17.99 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
Szeged
Eladó nyaraló

Szeged

699 M Ft
9 szoba
269 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Jakabszállás
Eladó családi ház

Jakabszállás

105 M Ft
6 szoba
180 m²
Fonyód, Rózsa utca
Eladó ikerház

Fonyód

105 M Ft
5 szoba
134 m²
Szentmártonkáta
Eladó családi ház

Szentmártonkáta

59.99 M Ft
6 szoba
117 m²
Bag
Eladó ikerház

Bag

93 M Ft
3 szoba
68 m²
Balatonkenese, Széchenyi utca
Eladó téglalakás

Balatonkenese

129.9 M Ft
3 szoba
83 m²
Röszke
Eladó családi ház