River Life

Eladó nyaraló
Szántód, 1. emelet

+ 17 kép 1/20
124 500 000 Ft124.5 M Ft 2 040 984 Ft/m2
3 szoba
61 m²
1. emelet
építés éve:2017

Részletes adatok

Fűtés: Elektromos
Emelet: 1. emelet
Közmű: Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Bezzeg Nikoletta
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Szántódon, a déli part egyik legszebb, legnyugodtabb részén várja Önt ez a különleges nyaraló, ahol minden nap a szabadság és a nyugalom jegyében telhet.
Itt nem kell kompromisszumot kötnie: a Balaton pár lépés, a kényelem pedig teljes.

A mindössze néhány lakásos, kis lakóközösségben barátságos, jó társaság várja az új tulajdonost – itt valóban pihenésre lelhet.

Lakótér:

2 különálló hálószoba és egy tágas, világos nappali biztosít kényelmes elhelyezkedést családnak, barátoknak.
A 44 m²-es fedett terasz a nyári élet színtere –itt élvezheti a szabad levegőt esőben, napsütésben egyaránt.

A hatalmas, fedett terasz előnyei:

Ez a 44 m²-es fedett terasz szinte egy második nappaliként funkcionál – ideális a reggeli kávé elfogyasztásához, egy jó könyvvel való elvonuláshoz vagy esti vacsorákhoz barátokkal.
Kényelmes étkező, pihenősarok is elfér rajta, ráadásul esőben és tűző napsütésben is használható.
A közvetlen kertkapcsolatnak és a medencéhez vezető kijáratnak köszönhetően ez a tér valóban a nyári élet központja lehet.
Gyermekek számára is biztonságos, árnyékos játszótérként szolgálhat.
Ez a különleges méretű terasz nemcsak kényelmet, hanem értéknövelő luxust is ad az ingatlannak.

Extrák:

Saját kültéri medence a gondozott kertben – tökéletes a nyári felfrissüléshez.
Fedett gépkocsibeálló a biztonságos parkolás érdekében.
A berendezés prémium minőségű, minden darabja stílusos és időtálló – az ingatlan teljes berendezéssel együtt eladó, így csak a személyes holmiját kell hoznia, és már kezdődhet is a nyár.
Gondozott kert, diszkrét növényzettel
Minimális fenntartási költség, jól szervezett lakóközösség.

Lokáció, ami ritka kincs:

A Balaton partja, szabadstrand, éttermek és boltok csupán pár lépésre találhatók.
Hajókikötő, kompátkelés, bicikliút pár percen belül – minden adott a kikapcsolódáshoz vagy aktív pihenéshez.

Az ingatlan nem csupán egy nyaraló, hanem egy valódi balatoni életérzés – ahol a reggelt a teraszon, a napot a strandon, az estét pedig saját kertjében, a medence mellett töltheti el.

Az ingatlan tehermentes, azonnal költözhető, teljes berendezéssel együtt eladó.
Hívjon most – nézze meg személyesen, és engedje meg, hogy beleszeressen ebbe a különleges nyaralóba.

Hirdetés feltöltve: 2025. 06. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Szántódon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szántód m² ár
2041 e Ft
296 e Ft -590%
Ennek az ára
Szántód átlagár
124.5 M Ft m Ft
33.8 m Ft -269%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szántód, 1. emelet

Eladó ingatlanok a környékről

Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Lábod
Eladó családi ház

Lábod

8.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Kaposvár
Eladó téglalakás

Kaposvár

37.99 M Ft
2 + 1 szoba
51 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

69.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
4 szoba
48 m²
Nagyberény
Eladó családi ház

Nagyberény

23.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

18 M Ft
2 szoba
32 m²
Nagyberény
Eladó családi ház

Nagyberény

23.9 M Ft
3 szoba
69 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

124.5 M Ft
3 szoba
61 m²
Som
Eladó családi ház

Som

79.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Siófok
Eladó téglalakás

Siófok

73.9 M Ft
2 szoba
60 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

59.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Zimány
Eladó családi ház

Zimány

22 M Ft
2 szoba
83 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

84.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kutas
Eladó családi ház

Kutas

17.9 M Ft
2 + 1 szoba
83 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

199 M Ft
8 szoba
160 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

166.6 M Ft
3 szoba
71 m²
Som
Eladó nyaraló

Som

29.9 M Ft
2 szoba
75 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonkeresztúr, Kaposvári utca