River Life

Eladó nyaraló
Siófok, 2. emelet

+ 17 kép 1/20
139 400 000 Ft139.4 M Ft 1 002 878 Ft/m2
4 szoba
139 m²
2. emelet
építés éve:2024

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Emelet: 2. emelet
Extrák: Lift
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 267
Jowettné Komlósi Piroska
Otp Ingatlanpont Falk Miksa

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Balaton déli part, Siófok, Ezüstpart panorámás üdülőegység közvetlen szabadstrandi csatlakozással eladó. Az ingatlan egy 3 szintes társasüdülőben helyezkedik el. Újépítésű projekt tervezett, utolsó üteme. A lakás korszerű energetikai megoldásokkal készül. A homlokzati nyílászárók 3 rétegű hőszigetelő üvegezésű szerkezetek, árnyékolástechnikai előkészítéssel. A belső terek hűtését fűtését és a használati melegvíz előállítást hőszivattyú biztosítja. Az egységekben a riasztórendszer előkészítve becsövezve, vezetékezve kivitelezve. A lakáselválasztó falak fokozott hangszigetelésűek, hanggátló falakkal épülnek. A lakásokon belüli anyagok (hideg és melegburkolatok) választhatók a kivitelezés ütemének megfelelően, hogy minden tulajdonos saját ízlése, elképzelése szerint alakíthassa ki álmai nyaralóját.
A telken belül személygépkocsi elhelyezése zárt parkolóban biztosított. Az épületek környezete parkosított, automata öntözőrendszerrel. Az emeleti lakások megközelítése lifttel megoldott. A lakóterekhez és egyes hálókhoz teraszkapcsolat biztosított. Vasútállomás 900 méterre, gyalog 12 perc távolságban van. Befektetők részére is ajánljuk, akár kereskedelmi szálláshelyként is üzemeltethető.
Bővebb információért, megtekintésért, a szabad lakások listájáért keressen telefonon!
Energetikai tanúsítvány jelenleg nem áll rendelkezésre!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

Nyaralók ára Siófokon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Siófok m² ár
1003 e Ft
1420 e Ft 29%
Ennek az ára
Siófok átlagár
139.4 M Ft m Ft
120.7 m Ft -15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Siófok, 2. emelet

Eladó nyaralók a környékről

Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

201.931 M Ft
2 szoba
77 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

255.27 M Ft
3 szoba
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

146.8 M Ft
3 szoba
0 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

120 M Ft
3 szoba
65 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

34.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

41.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

139.4 M Ft
4 szoba
139 m²
Siófok, Mártírok útja
Eladó nyaraló

Siófok

660 M Ft
7 szoba
580 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

59.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Szántód
Eladó nyaraló

Szántód

249 M Ft
4 + 4 szoba
80 m²
Siójut
Eladó nyaraló

Siójut

32 M Ft
4 szoba
48 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
64 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

475 M Ft
7 szoba
650 m²
Nyim
Eladó nyaraló

Nyim

15.4 M Ft
1 szoba
30 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

79.8 M Ft
3 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

112.2 M Ft
3 szoba
70 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

75.9 M Ft
2 + 2 szoba
65 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

232.9 M Ft
4 szoba
118 m²
Szólád
Eladó nyaraló

Szólád

57.5 M Ft
3 szoba
67 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza