Seven Pearl

Eladó nyaraló
Rezi

+ 6 kép 1/9
11 300 000 Ft11.3 M Ft 565 000 Ft/m2
1 szoba
20 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 2902 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 930
Boja Péter
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó hétvégi házikó Rezi külterületén.

Rezi külterületén, egy 2902 m2-es, művelés alól kivont telken kínálunk eladásra egy kb. 20 m2-es présházat. Az ingatlan ideális választás mindazok számára, akik nyugalomra, természetközeli életre vagy akár egy hétvégi menedékre vágynak. A telken korában szőlőt termesztettek, most fás, erdős terület.

Főbb jellemzők:
Telek mérete: 2902 m2
Épület: kb. 20 m2-es présház
Villamos áram: bevezetve a házba
Víz: esővíz gyűjtése 3 m3-es ciszternában a ház mellett
Megközelíthetőség: több irányból elérhető, az utolsó 200 méter földút, de személygépkocsival is járható
Környezet: eldugott, csendes, erdei terület, tökéletes elvonuláshoz
Művelés alól kivont ? nem szükséges kifüggesztés!

Ez a házikó ideális választás lehet mindazoknak, akik szeretnék maguk mögött hagyni a városi nyüzsgést, és egy nyugodt, természetközeli környezetben tölteni a szabadidejüket.

Ne hagyja ki ezt a különleges lehetőséget! Vegye fel velünk a kapcsolatot, és tekintse meg személyesen ezt a varázslatos erdei menedéket!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 28. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Rezin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Rezi m² ár
565 e Ft
189 e Ft -199%
Ennek az ára
Rezi átlagár
11.3 M Ft m Ft
11.5 m Ft 1%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Rezi

Eladó ingatlanok a környékről

Zalaegerszeg, 8900
Eladó telek

Zalaegerszeg

8.5 M Ft
1100 m²
0 m²
Nagykanizsa, Nincs utca
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

8.9 M Ft
2 szoba
36 m²
Kilimán
Eladó családi ház

Kilimán

18 M Ft
2 szoba
75 m²
Várvölgy
Eladó nyaraló

Várvölgy

10.9 M Ft
2 + 2 szoba
55 m²
Rigyác, Rigy
Eladó nyaraló

Rigyác

2.99 M Ft
1 szoba
25 m²
Bocfölde
Eladó családi ház

Bocfölde

64.99 M Ft
4 szoba
97 m²
Zalaegerszeg, 8900
Eladó telek

Zalaegerszeg

8.5 M Ft
1100 m²
0 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Gyenesdiás
Eladó telek

Gyenesdiás

24.9 M Ft
Hosszúvölgy
Eladó telek

Hosszúvölgy

9.9 M Ft
1613 m²
0 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

54.9 M Ft
2 + 1 szoba
65 m²
Zalaegerszeg, Avashegyi utca
Eladó nyaraló

Zalaegerszeg

12 M Ft
2 szoba
18 m²
Keszthely
Eladó telek

Keszthely

5.4 M Ft
2314 m²
0 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

47 M Ft
2 szoba
69 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

21.594 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

4.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

16.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Tornyiszentmiklós
Eladó családi ház

Tornyiszentmiklós

29.9 M Ft
3 szoba
110 m²
Bázakerettye
Eladó telek

Bázakerettye

2.7 M Ft
1735 m²
0 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Nagylengyel
Eladó nyaraló

Nagylengyel

10.9 M Ft
1 szoba
36 m²
Alsópáhok
Eladó telek