Seven Pearl

Eladó nyaraló
Ráckeve

+ 17 kép 1/20
17 000 000 Ft17 M Ft 944 444 Ft/m2
1 szoba
18 m²
építés éve:1975

Részletes adatok

Telekméret: 308 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814328
Szigeti Krisztina
Duna House - Szigetszentmiklós

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Csapjon le erre a kivételes lehetőségre!!!!
ELADÓ nyaraló Ráckeve Somlyó szigeten, 18 nm-es Erdért faházzal mely beton tuskókon áll és 308 nm-es telken helyezkedik el.
Az ingatlan kertje rendezett, ápolt.
Az ingatlanhoz tartozik egy kb. 6 nm-es tároló is, ami további tárolási lehetőséget biztosít a kerti eszközök, gépek vagy kerékpár tárolására.
A faházba és a tárolóba is be van kötve az elektromos áram.
Fürdőszoba jelenleg nincs, kerti WC van, ezek igény szerinti kialakítására van lehetőség.
A telken locsolás céljára szivattyúval felszerelt fúrt kút található, a városi víz és csatorna telken belül van, ezért bármikor bővíthető, a szennyvíz-kérdés jelenleg derítő/emésztő megoldású.
A telek alkalmas több autó beállására, valamint tökéletes helyszíne lehet a családi és baráti összejöveteleknek, grillezésnek, bográcsozásnak, sütögetésnek, pihenésnek, és napozásnak egyaránt.
A ház körüli kert valódi kincs mert a gyümölcsfák nem csak szépséget, hanem friss gyümölcsöket is nyújtanak az év bizonyos időszakaiban.
A ráckevei Duna pár perc sétával gyorsan és könnyedén elérhető, így a vízparti élmények is csak egy kőhajításnyira vannak.
Amennyiben hitelre lenne szüksége, kollégám díjmentesen segít Önnek!
Bővebb információval, illetve megtekintéssel kapcsolatban várom megtisztelő hívását!

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Ráckevén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ráckeve m² ár
944 e Ft
735 e Ft -28%
Ennek az ára
Ráckeve átlagár
17 M Ft m Ft
42.3 m Ft 60%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ráckeve

Eladó nyaralók a környékről

Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

30 M Ft
2 szoba
44 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

9.9 M Ft
0 + 2 szoba
30 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Tápiószentmárton, Zártkert
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

11 M Ft
0 + 2 szoba
32 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

42 M Ft
4 szoba
92 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

39.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Ráckeve, Kékduna Sétány
Eladó nyaraló

Ráckeve

21.5 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

109 M Ft
3 + 1 szoba
90 m²
Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.5 M Ft
0 + 3 szoba
43 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.5 M Ft
1 + 3 szoba
56 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

18.2 M Ft
1 + 2 szoba
60 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

50 M Ft
1 + 4 szoba
100 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

95 M Ft
8 szoba
310 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

42 M Ft
3 szoba
60 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

18.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

63 M Ft
1 + 1 szoba