Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Oroszlány

+ 10 kép 1/13
13 000 000 Ft13 M Ft 764 706 Ft/m2
1 szoba
17 m²
építés éve:1997

Részletes adatok

Telekméret: 65 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 624
Jakobi Zsanett Andrea
Openhouse Tatabánya

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180349 hivatkozási számú oroszlányi nyaraló.

Eladó egy különleges hangulatú horgászstég könnyűszerkezetes faházzal a Bokodi-tónál, Oroszlány közigazgatási területén. A stég ideális választás mindazok számára, akik nyugodt vízparti kikapcsolódásra, horgászatra vagy természetközeli pihenésre vágynak.

A stég teljes alapterülete 65 négyzetméter, amelyen egy könnyűszerkezetes faház található. A ház alapterülete 17 négyzetméter, valamint egy tetőtéri alvórésszel is rendelkezik. A tetőtéri rész szintén 17 négyzetméter alapterületű, a sátortetős kialakítás miatt a hasznos belmagasság 10 négyzetméter. A faházhoz tartozik egy 2,6 négyzetméteres tároló.

A stéghez egy 80 méter hosszú bejáró vezet a partról, amely kényelmes megközelítést biztosít. A horgászhelyeknél a vízmélység körülbelül 2,3 méter, ami kedvező feltételeket biztosít a horgászathoz.

Az épület villannyal ellátott, 25 amperes villanyórával rendelkezik. A fűtés jelenleg elektromos módon megoldott, így a faház hűvösebb időszakban is használható.

A faház bútorozottan kerül értékesítésre. A képeken látható berendezések, többek között a bútorok, hűtőszekrény, gáztűzhely és mikrohullámú sütő a vételár részét képezik. A stégen található csónak szintén a vételár részét képezi.

A stéghez tartozik egy különálló kerti illemhely is.

A stég mögötti partszakaszon található egy kisebb zöld terület, amely a gyakorlatban pihenésre, sütögetésre vagy akár sátorozásra is használható. Ez a rész azonban nem képezi a stég magántulajdonát.

A Bokodi-tó egyik különlegessége, hogy az erőmű működésének köszönhetően a víz hőmérséklete télen is magasabb lehet, ezért a tó sok esetben nem fagy be teljesen. Ennek köszönhetően a horgászat az év nagy részében lehetséges.

A stég tulajdonjogának megszerzéséhez horgászegyesületi tagság szükséges.

Amennyiben egy különleges hangulatú vízparti pihenőhelyet keres, amely kiváló lehetőséget biztosít horgászatra és kikapcsolódásra, ez a horgászstég ideális választás lehet.

Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó oroszlányi nyaraló, vagy bármely más nyaraló és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #180349

Az Openhouse Tatabánya Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

A nyaraló vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

13000000 Ft

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Oroszlányban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Oroszlány m² ár
765 e Ft
455 e Ft -68%
Ennek az ára
Oroszlány átlagár
13 M Ft m Ft
16.1 m Ft 19%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Oroszlány

Eladó ingatlanok a környékről

Tatabánya
Eladó családi ház

Tatabánya

25 M Ft
2 szoba
60 m²
Oroszlány, Bokodi Tópart
Eladó nyaraló

Oroszlány

14.4 M Ft
1 + 1 szoba
18 m²
Oroszlány
Eladó nyaraló

Oroszlány

9.9 M Ft
2 szoba
33 m²
Tata
Eladó nyaraló

Tata

15.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Esztergom
Eladó családi ház

Esztergom

199 M Ft
4 szoba
240 m²
Lábatlan
Eladó iroda

Lábatlan

130 M Ft
485 m²
Kisigmánd
Eladó telek

Kisigmánd

13 M Ft
2467 m²
Környe
Eladó nyaraló

Környe

16.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Szomor
Eladó családi ház

Szomor

99.9 M Ft
7 szoba
140 m²
Tata
Eladó nyaraló

Tata

34.5 M Ft
4 szoba
143 m²
Pilismarót, Diófa
Eladó nyaraló

Pilismarót

14.9 M Ft
1 + 1 szoba
20 m²
Komárom
Eladó nyaraló

Komárom

32.9 M Ft
2 szoba
47 m²
Oroszlány
Eladó nyaraló

Oroszlány

49.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Neszmély
Eladó nyaraló

Neszmély

25 M Ft
3 szoba
56 m²
Bokod
Eladó nyaraló

Bokod

15.5 M Ft
2 szoba
16 m²
Esztergom, Aranyhalas utca
Eladó nyaraló

Esztergom

36.9 M Ft
3 szoba
54 m²
Tatabánya, Sárberek
Eladó panellakás

Tatabánya

45 M Ft
2 + 1 szoba
53 m²
Tatabánya, Újtelep
Eladó nyaraló

Tatabánya

19.6 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Esztergom, Földműves
Eladó ikerház

Esztergom

137 M Ft
5 szoba
225 m²
Esztergom, Szalézi Lakótelep
Eladó téglalakás

Esztergom

64.9 M Ft
4 szoba
67 m²
Sárisáp
Eladó családi ház

Sárisáp

87.49 M Ft
6 szoba
604 m²
Szomód
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szomód

21.99 M Ft