Aerogate Homes

Eladó nyaraló
Kulcs

+ 17 kép 1/20
60 000 000 Ft60 M Ft 1 200 000 Ft/m2
2 szoba
50 m²
építés éve:1985

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 1028 m2
Fűtés: Elektromos
Parkolás: Kocsibeálló
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 975
Fodor Ágnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Páratlan panorámás, felújított nyaraló megvásárolható Kulcs üdülőövezetében!

Kulcs csendes, nyugodt üdülőövezeti részén kínálunk megvételre egy 1028 nm-es telken fekvő, gyönyörű panorámával rendelkező, felújított nyaralót.

Az ingatlan alsó szintje téglaépítésű, erre épült rá könnyűszerkezetes technológiával a felső két szint, mely modern és praktikus kialakítást biztosít.

Helyiségek elosztása:

- Alsó szint: mosdó és tárolóhelyiség
- Lakószint hatalmas terasszal: amerikai konyhás nappali, fürdőszoba és WC
- Tetőtér: hangulatos hálószoba, ahonnan lenyűgöző kilátás tárul elénk

A ház extra szigeteléssel rendelkezik, így hűvösebb időben is kiváló hőmegtartással bír.

Közművek:
Villany bevezetve
Vízellátás: fúrt kút

Extra lehetőség: a szomszédos, 773 nm-es telek és az azon álló felújított faház szintén ugyanazon tulajdonosé, így a két ingatlan egyben is megvásárolható, ami kiváló befektetési lehetőséget kínál.

Az ingatlan tökéletes választás saját nyaralóként, de rövid távú szálláskiadásra alkalmas vendégházként is remekül hasznosítható, akár azonnali bevételt biztosítva új tulajdonosának.

Nyugalom, panoráma és befektetési lehetőség egy helyen!

Amennyiben további tájékoztatásra van szüksége, vagy szeretné megtekinteni az ingatlant kérem, hívjon a hét bármely napján.

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 390907

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Kulcson

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kulcs m² ár
1200 e Ft
848 e Ft -42%
Ennek az ára
Kulcs átlagár
60 M Ft m Ft
35.4 m Ft -70%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kulcs

Eladó nyaralók a környékről

Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

32.7 M Ft
3 szoba
38 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

60 M Ft
2 szoba
50 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

32.7 M Ft
3 szoba
38 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

60 M Ft
2 szoba
50 m²
Csór
Eladó nyaraló

Csór

10.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Gánt
Eladó nyaraló

Gánt

139 M Ft
3 szoba
170 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

16.5 M Ft
2 szoba
35 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

40 M Ft
1 szoba
25 m²
Etyek, Öreghegyi présházak
Eladó nyaraló

Etyek

24.9 M Ft
2 szoba
101 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

16.5 M Ft
2 szoba
90 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

21.8 M Ft
2 szoba
45 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

24.9 M Ft
1 + 1 szoba
30 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

13.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

32.7 M Ft
3 szoba
38 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

28 M Ft
2 szoba
60 m²
Pákozd
Eladó nyaraló

Pákozd

29.6 M Ft
2 szoba
52 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

8.9 M Ft
1 szoba
10 m²
Kulcs
Eladó nyaraló

Kulcs

32.7 M Ft
3 szoba
38 m²
Szabadbattyán
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

14.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út
Eladó nyaraló

Bicske

9.4 M Ft
1 szoba
16 m²
Martonvásár
Eladó nyaraló

Martonvásár

20 M Ft
2 szoba
40 m²
Kulcs, Kiskert utca
Eladó nyaraló

Kulcs

13.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Székesfehérvár, Belváros
Eladó nyaraló

Székesfehérvár

25.5 M Ft
1 + 1 szoba
32 m²
Szabadbattyán, Emmaróza
Eladó nyaraló

Szabadbattyán

12 M Ft
2 szoba
30 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Zagyvarékas, Erdő utca 16
Eladó családi ház

Zagyvarékas

0.1 M Ft
2 szoba
113 m²
Villány
Eladó családi ház

Villány

31 M Ft
1 szoba
35 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás