Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Gyékényes

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 17 kép 1/20
46 500 000 Ft46.5 M Ft 1 550 000 Ft/m2
1 szoba
30 m²
építés éve:1990

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 160 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3693999332
Somogyi Dániel
Nagykanizsa Duna House Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Szeretne Európa egyik legtisztább vízű tavának közvetlen vízpartján egy igényesen felújított nyaralót saját vízparttal, stéggel? Ez egy kiváló választás! Az ingatlanban található 1 szoba, fürdő wc-vel, konyha étkezővel és egy galériás alvóhely lépcsővel. A nyaraló téliesített, fűtése klímával és fűtőpanellel működik, tehát egész éves lakhatásra is alkalmas. A teraszról és a stégről panorámás gyönyörű kilátás nyílik a kavicsbányatóra, ahol lehetőség van fürdeni, csónakázni, horgászni. Nyugodt környék, jó szomszédokkal, igazi üdülő övezet. További információért hívjon!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 21.

Nyaralók ára Gyékényesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gyékényes m² ár
1550 e Ft
979 e Ft -58%
Ennek az ára
Gyékényes átlagár
46.5 M Ft m Ft
54.4 m Ft 15%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gyékényes

Eladó ingatlanok a környékről

Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

58 M Ft
2 szoba
80 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Nyim
Eladó nyaraló

Nyim

15.4 M Ft
1 szoba
30 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

60 M Ft
4 szoba
80 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

42 M Ft
1 szoba
40 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

50 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó panellakás

Siófok

50 M Ft
3 szoba
67 m²
Siófok
Eladó nyaraló

Siófok

122.4 M Ft
3 szoba
66 m²
Balatonlelle
Eladó nyaraló

Balatonlelle

54.9 M Ft
3 szoba
66 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

25.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

36.9 M Ft
1 szoba
39 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

80 M Ft
2 szoba
88 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

85 M Ft
2 szoba
88 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

46.5 M Ft
1 szoba
30 m²
Lengyeltóti
Eladó családi ház

Lengyeltóti

65 M Ft
3 + 1 szoba
92 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Fonyód
Eladó nyaraló

Fonyód

115 M Ft
6 szoba
205 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

53 M Ft
2 szoba
40 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

65 M Ft
1 szoba
50 m²
Gyékényes, Zártkert
Eladó nyaraló

Gyékényes

13.9 M Ft
2 szoba
38 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes

85 M Ft
2 szoba
88 m²
Balatonfenyves, Vörösmarty utca
Eladó nyaraló

Balatonfenyves

119 M Ft
6 szoba
186 m²
Gyékényes
Eladó nyaraló

Gyékényes