BAM Living

Eladó nyaraló
Dunaharaszti

+ 17 kép 1/20
19 900 000 Ft19.9 M Ft 497 500 Ft/m2
2 szoba
40 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Telekméret: 748 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624958661
Duna House - Dunaharaszti
Duna House - Dunaharaszti

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Dunaharaszti Tavaknál eladó telek egy könnyűszerkezetű kis házzal!! Befektetők, horgászok figyelem!

Dunaharaszti csendes, zöld környezetében, a tavak közvetlen közelében kínálunk eladásra egy 800 m²-es telket, amely rengeteg lehetőséget rejt magában!

A telken jelenleg egy 40 m²-es könnyűszerkezetes ház található, felújítandó állapotban, de a tetőtér beépítésével további +40 m²-rel bővíthető.
A közművek közül víz és villany bevezetésre került, így az alapfeltételek adottak.
A környéken sokan életvitelszerűen laknak, így akár állandó otthonnak, akár nyaralónak is tökéletes választás.

Fontos tudnivaló:
2026. májusáig építési és változtatási tilalom van érvényben. Ezért a telek leginkább hosszú távú befektetésnek ideális és mivel Dunaharaszti folyamatosan fejlődő, rendkívül keresett lokáció, a jövőben komoly értéknövekedés várható!

Besorolás: Üh/2 üdülőövezet
Az övezeti szabályozás szerint itt az alábbi rendeltetések helyezhetők el:

üdülő,

vendéglátó,

sport,

kiskereskedelmi funkció.

A szabályzat szerint telkenként legfeljebb egy épület helyezhető el, amelyben maximum egy üdülőegység alakítható ki. Az előkert 5 m, a hátsókert 6 m.

Miért jó választás ez az ingatlan?

Nyugodt, természetközeli környezet
Tavak és horgászati lehetőségek a közelben
Könnyen megközelíthető autópálya pár perc alatt elérhető
Befektetőknek és magánszemélyeknek is kiváló lehetőség

Nagyon kedvező áron eladó!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Dunaharasztin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunaharaszti m² ár
498 e Ft
1083 e Ft 54%
Ennek az ára
Dunaharaszti átlagár
19.9 M Ft m Ft
55.5 m Ft 64%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunaharaszti

Eladó ingatlanok a környékről

Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

59.9 M Ft
3 szoba
68 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

29.9 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Dunaharaszti, Érme urca
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

39.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

57 M Ft
2 szoba
38 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

34.99 M Ft
0 + 2 szoba
28 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

25.5 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

57 M Ft
2 szoba
35 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

57 M Ft
2 szoba
35 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

57 M Ft
2 szoba
37 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

49.9 M Ft
2 szoba
68 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

39.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Páty
Eladó nyaraló

Páty

34.9 M Ft
1 szoba
40 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

64.5 M Ft
1 + 1 szoba
68 m²