Astora Olive Club House

Eladó nyaraló
Dömsöd

+ 20 kép 1/23
26 900 000 Ft26.9 M Ft 672 500 Ft/m2
3 szoba
40 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 383 m2
Közmű: Víz, Villany, Csatorna
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 363
riszter-agnes
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

DÖMSÖD üdülőövezeti részén, SAJÁT STÉGGEL, az Alsó dunaparttól kb 50 méterre egy kis utcában eladó egy 40 m2 hasznos alapterületű, 3 szobás szigetelt tégla ikerházfél. A 383 m2-es, saját helyrajzi számmal rendelkező telekre a gáz kivételével minden közmű bevezetésre került, sőt, az elektromos hálózat részleges felújítása is megtörtént az elmúlt években. A csatorna átemelő szivattyús, az áramhálózatnak 3 fázisa van. A kertben egy szaletli és két kerti tároló is segíti, hogy a tulajdonos kellően otthonosan be tudjon rendezkedni a "kivett hétvégiház, udvar" besorolású ingatlanban, a riasztó pedig a biztonságérzetről gondoskodik.

Kedves, figyelmes szomszédság várja a beköltöző új tulajdonost!

TELJESKÖRŰ HITELÜGYINTÉZÉSSEL VALAMENNYI MAGYARORSZÁGI BANKINTÉZETNÉL ÉS MINDENRE KITERJEDŐ SZAKMAI GÁRDÁVAL SEGÍTEM AZ INGATLAN MEGVÁSÁRLÁSÁNAK GÖRDÜLÉKENY MENETÉT.

Hívjon, és nézzük meg együtt!

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Dömsödön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dömsöd m² ár
673 e Ft
747 e Ft 10%
Ennek az ára
Dömsöd átlagár
26.9 M Ft m Ft
34.4 m Ft 22%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dömsöd

Eladó nyaralók a környékről

Délegyháza
Eladó nyaraló

Délegyháza

25 M Ft
2 szoba
34 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

20 M Ft
1 + 2 szoba
36 m²
Kiskunlacháza
Eladó nyaraló

Kiskunlacháza

39.9 M Ft
4 szoba
60 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

69 M Ft
2 szoba
45 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

79 M Ft
1 + 2 szoba
41 m²
Kismaros
Eladó nyaraló

Kismaros

15.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
Ráckeve
Eladó nyaraló

Ráckeve

110 M Ft
4 szoba
162 m²
Tóalmás
Eladó nyaraló

Tóalmás

25.5 M Ft
1 + 3 szoba
85 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

43.9 M Ft
5 szoba
100 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

20 M Ft
3 szoba
36 m²
Nagykáta
Eladó nyaraló

Nagykáta

12 M Ft
2 szoba
56 m²
Tápiószentmárton, Zártkert
Eladó nyaraló

Tápiószentmárton

11 M Ft
0 + 2 szoba
32 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

49 M Ft
2 szoba
85 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

27.9 M Ft
2 szoba
83 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

16.9 M Ft
2 szoba
33 m²
Kóka, Zártkert
Eladó nyaraló

Kóka

7.5 M Ft
1 szoba
22 m²
Dunaharaszti
Eladó nyaraló

Dunaharaszti

26.5 M Ft
1 szoba
31 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

25 M Ft
2 szoba
45 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

32.5 M Ft
1 szoba
20 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

16.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Halásztelek
Eladó nyaraló

Halásztelek

35 M Ft
2 szoba
20 m²
Dömsöd
Eladó nyaraló

Dömsöd

51.9 M Ft
2 + 1 szoba
30 m²
Vác
Eladó nyaraló

Vác

29.5 M Ft
3 szoba
45 m²
Zebegény
Eladó nyaraló

Zebegény

130 M Ft
3 szoba
63 m²

Falusi CSOK ingatlanok