NapForrás 20 - Buda

Eladó nyaraló
Balatongyörök

+ 17 kép 1/20
27 800 000 Ft27.8 M Ft 868 750 Ft/m2
1 + 1 szoba
32 m²
építés éve:1870

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1999 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Víz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Szigeti Jenő
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Mesés környezetben, Balatongyörök egyik legszebb részén, a Felső hegyen kínálunk megvételre egy különleges hangulatú ingatlant.

A 1999 m²-es telek gyümölcsössel, szőlővel és ősfákkal öleli körbe a 1870-ben épült, 32 m²-es vályogtéglából készült pincét.

A tetőszerkezet fagerendás, nád héjazattal, őrizve a régmúlt idők hangulatát.

A telken található még egy kisebb melléképület is, amely kiválóan alkalmas szerszámok vagy kerti eszközök tárolására.

A telek művelési ágból kivont, villany és vezetékes ivóvíz bevezetve.

Ez a csendes, elvonulásra alkalmas birtok igazi „nyugalomsziget”, ahol a mindennapok rohanását magad mögött hagyhatod.

A kerti kemence és az ősfák árnyéka tökéletes hátteret ad baráti összejöveteleknek, vagy akár művészi alkotófolyamatoknak is – nem véletlen, hogy évtizedeken át egy keramikus művész alkotó- és pihenőhelye volt.

Aki ide belép, az Balatongyörök régi hangulatát és a balatoni táj varázsát érzi meg.

Legyen szó pihenésről, kikapcsolódásról vagy befektetésről, ez az ingatlan egyedülálló lehetőség a piacon.

Főbb jellemzők:
- 1870-ben épült pince, 32 m², 3 helyiség
- 1999 m²-es telek szőlővel, gyümölcsfákkal, ősfákkal
- Művelési ágból kivont, külterületi besorolás
- Villany és vezetékes víz adott ( dupla kerticsap felállás )
- Külön melléképület szerszámtárolásra
- Csend, nyugalom, természetközeli milió

Ha Ön is szeretné megtapasztalni a Balaton-felvidék varázsát és Balatongyörök igazi hangulatát, ne hagyja ki ezt a páratlan lehetőséget!

Az ingatlanban otthon
Myhome

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

Nyaralók ára Balatongyörökön

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Balatongyörök m² ár
869 e Ft
452 e Ft -92%
Ennek az ára
Balatongyörök átlagár
27.8 M Ft m Ft
36.7 m Ft 24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Balatongyörök

Eladó ingatlanok a környékről

Vonyarcvashegy, Kölcsey Ferenc utca
Eladó nyaraló

Vonyarcvashegy

38 M Ft
2 + 1 szoba
45 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

79 M Ft
2 + 3 szoba
70 m²
Alsópáhok
Eladó nyaraló

Alsópáhok

31.5 M Ft
3 szoba
60 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

47 M Ft
2 szoba
69 m²
Kehidakustány
Eladó nyaraló

Kehidakustány

9.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Zalaegerszeg, Kovács Károly tér
Eladó téglalakás

Zalaegerszeg

39 M Ft
2 szoba
52 m²
Zalakaros
Eladó nyaraló

Zalakaros

21.181 M Ft
2 + 1 szoba
52 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

99.5 M Ft
4 szoba
97 m²
Lenti
Eladó nyaraló

Lenti

14.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

45 M Ft
1 + 1 szoba
50 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

94.9 M Ft
9 szoba
250 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

199 M Ft
12 szoba
195 m²
Nagybakónak
Eladó nyaraló

Nagybakónak

9.9 M Ft
2 szoba
44 m²
Murakeresztúr
Eladó családi ház

Murakeresztúr

20.9 M Ft
3 szoba
93 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

69.9 M Ft
4 + 2 szoba
102 m²
Nagykanizsa
Eladó nyaraló

Nagykanizsa

7.8 M Ft
1 szoba
54 m²
Balatongyörök
Eladó nyaraló

Balatongyörök

59.9 M Ft
1 + 1 szoba
46 m²
Rezi
Eladó nyaraló

Rezi

44.9 M Ft
2 szoba
66 m²