Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Alsóörs-káptalanfüredi részén örökpanorámás, zártkerti telek, 50 nm-es hétvégi házzal!
Eladó egy gyönyörű, teljes balatoni panorámával rendelkező ingatlan, amely 50 négyzetméteres alapterülettel büszkélkedik.
Egy csodálatos, bővülési lehetőséggel rendelkező hétvégi ház, melynek ára igazán vonzó.
Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, hogy tulajdonosa lehessen egy olyan ingatlannak, ahol minden nap a Balaton varázslatos látványa köszönti!
Az ingatlanban 2 szoba, nappali, konyha, zuhanyzó, WC, pince került kialakításra.
Csendes, nyugalmas környezetben helyezkedik el.
Az aszfaltozott út révén az ingatlan kiválóan megközelíthető, így a mindennapok során is gyorsan elérhetők a közeli városok és szolgáltatások. Balatonalmádi 3 km, Alsóőrs 5 km, strand 2 km.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, forduljon hozzám bizalommal!
68000000 Ft
BÁRMILYE KÉRDÉSE VAN INGATLANNAL KAPCSOLATBAN: ADÁS- VÉTEL, HITEL, KIVITELEZÉS, FELÚJÍTÁS, FORDULJON HOZZÁM BIZALOMMAL!
Referencia szám: HZ028186-ZE
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 09. Utoljára módosítva: 2025. 08. 09.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Alsóörs