Avico Greentop

Eladó nyaraló
Adony

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 13 kép 1/16
29 000 000 Ft29 M Ft 527 273 Ft/m2
2 + 1 szoba
55 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 464 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3622769704
Halász Gábor
Duna House Székesfehérvár, Gárdony, Siófok

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó nyaraló leírása

Eladó egy gondosan karbantartott, két szintes, 55 m²-es családi ház, mindössze 2 perc sétára a Duna-parttól.
A ház kiváló elosztású, napfényes terekkel, és azonnal költözhető állapotban várja új tulajdonosát!
Nyaralónak családoknak, állandó lakhatásra párok számára kitűnő választás.
Nyári konyhája, fedett terasza és borospincéje révén, befektetési céllal kiadó nyaralóként is jól hasznosítható.
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget!
Egy rendezett, minden szempontból jól felszerelt ház, természetközelben, mégis elérhető közelségben a fővárostól.

Referencia szám: HZ072295

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Nyaralók ára Adonyban

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli nyaralók átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Adony m² ár
527 e Ft
410 e Ft -28%
Ennek az ára
Adony átlagár
29 M Ft m Ft
19.3 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Adony

Eladó ingatlanok a környékről

Adony
Eladó nyaraló

Adony

20 M Ft
2 szoba
32 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

79.9 M Ft
4 szoba
71 m²
Bicske, Galagonyás IV. dűlő út
Eladó nyaraló

Bicske

9.4 M Ft
1 szoba
16 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

16 M Ft
2 szoba
30 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

78.9 M Ft
3 szoba
85 m²
Pákozd
Eladó nyaraló

Pákozd

14.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

31.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Martonvásár
Eladó nyaraló

Martonvásár

20 M Ft
2 szoba
40 m²
Aba
Eladó családi ház

Aba

34.9 M Ft
3 szoba
92 m²
Martonvásár
Eladó ipari ingatlan

Martonvásár

890 M Ft
2923 m²
Csákvár
Eladó nyaraló

Csákvár

20 M Ft
2 szoba
27 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

7.9 M Ft
1 szoba
1000 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

18.2 M Ft
2 szoba
45 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

18.2 M Ft
2 szoba
45 m²
Csór
Eladó nyaraló

Csór

10.9 M Ft
1 szoba
20 m²
Lepsény
Eladó nyaraló

Lepsény

28 M Ft
2 szoba
43 m²
Adony
Eladó nyaraló

Adony

31.5 M Ft
3 szoba
54 m²
Óbarok
Eladó nyaraló

Óbarok

13.99 M Ft
2 szoba
28 m²
Adony, Adonyi út
Eladó nyaraló

Adony

26.99 M Ft
1 + 2 szoba
69 m²
Pázmánd
Eladó nyaraló

Pázmánd

15 M Ft
1 szoba
25 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

55 M Ft
2 + 3 szoba
126 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
168 m²
Székesfehérvár
Eladó téglalakás

Székesfehérvár

75 M Ft
2 + 1 szoba
79 m²
Sukoró
Eladó nyaraló

Sukoró

49 M Ft
5 szoba
129 m²

Falusi CSOK ingatlanok