BAM Living

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Székesfehérvár

76 580 000 Ft76.58 M Ft 4 000 Ft/m2

Részletes adatok

Telekméret: 19144 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 241
Borbás László
Borbás László Ingatlaniroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Székesfehérvár határában a Béla úton, 19144 nm szántó eladó. Az utca frontja 17,5 méter. Aranykorona érték: 42,6.

Referencia szám: TA3-ZE

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Székesfehérvárott

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Székesfehérvár m² ár
4 e Ft
45 e Ft 91%
Ennek az ára
Székesfehérvár átlagár
76.58 M Ft m Ft
65.4 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Székesfehérvár

Eladó ingatlanok a környékről

Adony, -
Eladó családi ház

Adony

55 M Ft
1 + 2 szoba
120 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

198 M Ft
4 szoba
104 m²
Etyek, Külterület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Etyek

23.5 M Ft
3.53 ha
Dunaújváros, Bóna István utca
Eladó panellakás

Dunaújváros

34.5 M Ft
2 + 2 szoba
60 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

110 M Ft
2.3 ha
Mány, Fixi dűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Mány

34.9 M Ft
3 szoba
55 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

2.1 M Ft
5237 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

303.4 M Ft
7.58 ha
Etyek, Venyige utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Etyek

32 M Ft
1 szoba
74 m²
Óbarok, Sóhordó út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Óbarok

14 M Ft
4886 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

2.1 M Ft
5237 m²
0 m²
Perkáta
Eladó családi ház

Perkáta

69 M Ft
3 + 2 szoba
122 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

110 M Ft
2.3 ha
0 m²
Mátyásdomb
Eladó családi ház

Mátyásdomb

29.5 M Ft
2 + 1 szoba
70 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

110 M Ft
2.3 ha
Csákvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Csákvár

28.059 M Ft
1.12 ha
Előszállás
Eladó családi ház

Előszállás

16.5 M Ft
3 + 1 szoba
91 m²
Székesfehérvár
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Székesfehérvár

75 M Ft
29 ha
0 m²
Székesfehérvár
Eladó ikerház

Székesfehérvár

149 M Ft
5 szoba
168 m²
Felcsút, Külterület