Avico Greentop

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Monor

1/2
20 900 000 Ft20.9 M Ft 522 500 Ft/m2
40 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 400
Antal Krisztina
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Monoron tanya és szántóföld 2945 m2 eladó szinte az M4 főút mellet. Egy romos kis ház 40 m2 található a területen,saját döntés szerint vagy bontandó,vagy felújítást igénylő. Villany az utcában, kutat fúratni kell. Megközelítése főútról is lehetséges közös úton,és földes útról is,körülötte kivan épülve ipari tevékenység. Keressen bizalommal.bármikor. Krisztina 06204004014

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
523 e Ft
419 e Ft -25%
Ennek az ára
Monor átlagár
20.9 M Ft m Ft
31.1 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó ingatlanok a környékről

Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

9.9 M Ft
147 m²
51 m²
Albertirsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Albertirsa

39.99 M Ft
6 szoba
160 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

24.99 M Ft
877 m²
0 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

9.9 M Ft
2 szoba
56 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

7.5 M Ft
2863 m²
Monor, Zártkert
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

10 M Ft
90 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

5.6 M Ft
1406 m²
0 m²
Isaszeg
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Isaszeg

39 M Ft
3.43 ha
0 m²
Monor, Töltike sor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

3.59 M Ft
57 m²
20 m²
Albertirsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Albertirsa

1.2 M Ft
2899 m²
Monor, Csap sor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

9 M Ft
1 szoba
Nagykőrös
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Nagykőrös

15 M Ft
2 szoba
60 m²
Szada, Székely Bertalan út
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szada

8.5 M Ft
1.6 ha
0 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

4.49 M Ft
18 m²
Kiskunlacháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunlacháza

170 M Ft
17.3 ha
Tahitótfalu, Külterület
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Tahitótfalu

15 M Ft
5691 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

25.9 M Ft
2 szoba
50 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

34.9 M Ft
5.38 ha
0 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

5.6 M Ft
1406 m²
0 m²
Monor
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Monor

24.99 M Ft
877 m²
0 m²
Mikebuda
Eladó mezogazdasagi ingatlan