Oasis Residence

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Lajosmizse

+ 16 kép 1/19
83 000 000 Ft83 M Ft 592 857 Ft/m2
4 szoba
140 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Telekméret: 4500 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998535
Tóth Mária
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó egy kivételes adottságokkal bíró ingatlan Bács-Kiskun megyében Lajosmizsén. Ez a különleges tanya komplexum, amely az 5-ös főút mellett fekszik, tökéletes választás azok számára, akik a város zajától távol, mégis könnyen megközelíthető helyen keresik az új otthonukat vagy vállalkozásuk helyszínét.

A komplexum udvarát védett természetes vályogházak őrzik, amelyek hűvösek nyáron és meleget tartanak télen, ezáltal energiahatékony és környezetbarát otthonokat teremtenek. Az épületek fűtéséről központi vegyes tüzelésű kazán gondoskodik. A víz ellátása fúrott kútról megoldott.

A biztonság kiemelt szempont: a komplexum riasztóval és kamerarendszerrel van felszerelve. A kényelemről a klimatizált épületek, a dupla garázs és a plusz két állásos autóbeálló gondoskodik, míg az elektromos kapuk a napi használat során nyújtanak praktikumot.

Az épületek sokfélesége páratlan lehetőségeket rejt. A komplexum összesen 2 lakóházból áll, amely lehetőséget ad akár több generáció együttélésére is.

A telek területe 4500 m2, ami teljesen körbekerített, így biztosítva a privát szférát és biztonságot.

Ha hirdetésem felkeltette figyelmét, hívjon és egyeztessünk időpontot a megtekintésre!

Referencia szám: HZ024066

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
593 e Ft
513 e Ft -16%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
83 M Ft m Ft
94.4 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

360 M Ft
2 ha
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

45 M Ft
800 m²
Kiskunfélegyháza, Halasi földút
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

160 M Ft
1677.72 ha
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

24 M Ft
4.71 ha
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

54.5 M Ft
10.5 ha
71 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

19.9 M Ft
1 szoba
64 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

99 M Ft
6.61 ha
0 m²
Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

9.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

3 M Ft
1080 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

56 M Ft
3 szoba
120 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

29.9 M Ft
8.11 ha
100 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

6 M Ft
3109 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

300 M Ft
33 ha
0 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Kunadacs
Eladó mezogazdasagi ingatlan