Astora Olive Club House

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Lajosmizse

+ 9 kép 1/12
48 000 000 Ft48 M Ft 1 200 000 Ft/m2
1 szoba
40 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676999636
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca
Duna House - Kecskemét, Petőfi Sándor utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Eladó tanya Lajosmizse külterületén!

Csend, nyugalom, természetközeli, élet ha erre vágysz, ezt a lehetőséget érdemes megnézned!

Eladásra kínálok egy 40 m²-es tanyát, amelyhez összesen 4,5 hektár terület tartozik. A föld többféle hasznosításra alkalmas: legelő, szántó és rét is megtalálható rajta, így gazdálkodásra, állattartásra vagy akár befektetésnek is kiváló választás. A területen fúrt kút is rendelkezésre áll, ami nagy előny öntözéshez vagy állattartáshoz.

A környezet nyugodt, zavartalan, távol a város zajától, mégis jól megközelíthető. Ideális azok számára, akik szeretnének kiszakadni a mindennapok rohanásából, vagy saját gazdaságot alakítanának ki.

Főbb jellemzők:
-40 m²-es tanyaépület amelyhez tartozik 2250 m2 terület
-4,3 hektár földterület
-vegyes művelési ág: rét, legelők, szántók, 
-fúrt kút a területen
-csendes, természetközeli elhelyezkedés
A környéken halad el az M5-ös autópálya, így a megközelítés gyors és kényelmes, miközben a tanya mégis megőrzi a nyugodt, természetközeli hangulatát.

Ha egy helyet keresel, ahol valóban levegőt lehet venni, vagy hosszú távú lehetőségben gondolkodsz, ez a tanya jó választás lehet.

Ha felkeltette az érdeklődését, jöjjön  el, és nézzük meg együtt ezt a különleges, természetközeli területet!

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Lajosmizsén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Lajosmizse m² ár
1200 e Ft
487 e Ft -146%
Ennek az ára
Lajosmizse átlagár
48 M Ft m Ft
84.6 m Ft 43%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Lajosmizse

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Lajosmizse, Mizse tanya
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

19.9 M Ft
1 szoba
64 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

54.5 M Ft
10.5 ha
71 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

24 M Ft
4.71 ha
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

9 M Ft
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

42.9 M Ft
1 szoba
800 m²
Pálmonostora, Bánhididűlő
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Pálmonostora

2.69 M Ft
40 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

9.9 M Ft
2 szoba
62 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

56 M Ft
3 szoba
120 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

3 M Ft
1080 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

360 M Ft
2 ha
Szabadszállás, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szabadszállás

6.5 M Ft
1.52 ha
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

19.9 M Ft
1 szoba
64 m²
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gátér

39.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft