Avico Greentop

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Kiskunfélegyháza, XI. körzet tanya

+ 10 kép 1/13
19 990 000 Ft19.99 M Ft 333 167 Ft/m2
2 + 1 szoba
60 m²
építés éve:1940

Részletes adatok

Telekméret: 1112 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770717
Vincze Jenő
Duna House - Kiskunfélegyháza, Deák Ferenc utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

Kiskunfélegyháza közelében, beton úttól kb. 100 méterre nagyon szépen és igényesen felújított tanya várja új gondos tulajdonosát! Autópálya felhajtó kb. 1 km. Kecskemét maximum 15 perc alatt elérhető. Vegyestüzelésű kazán és H tarifás klíma biztosítja a ház komfortos melegét. Külön bejáratú kis és nagyszoba, a ház közepén hangulatos nappali és ebédlő egyben. Rendezett udvar dupla garázs fedett terasz. Vidéki hangulat városi kényelem, ha felkeltetem az érdeklődését hívjon!  

Hirdetés feltöltve: 2024. 11. 07. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Kiskunfélegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kiskunfélegyháza m² ár
333 e Ft
356 e Ft 6%
Ennek az ára
Kiskunfélegyháza átlagár
19.99 M Ft m Ft
80.4 m Ft 75%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kiskunfélegyháza, XI. körzet tanya

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Jászszentlászló
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Jászszentlászló

42 M Ft
5 szoba
128 m²
Helvécia
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Helvécia

24.9 M Ft
1 szoba
150 m²
Szabadszállás, Nincs utca
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Szabadszállás

6.5 M Ft
1.52 ha
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

26.2 M Ft
3 szoba
100 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

360 M Ft
2 ha
Kiskunmajsa
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunmajsa

79 M Ft
3 szoba
300 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

29.9 M Ft
2 szoba
43 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

17.5 M Ft
3 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
450 m²
Kiskunfélegyháza, Halasi földút
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

160 M Ft
1677.72 ha
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

95 M Ft
5113 m²
430 m²
Kiskunfélegyháza
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kiskunfélegyháza

5.3 M Ft
3.84 ha
Kiskunfélegyháza