Oasis Residence

Eladó mezogazdasagi ingatlan
Kecskemét

1/1
28 700 000 Ft28.7 M Ft 574 000 Ft/m2
3 szoba
50 m²
építés éve:2010

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2331 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Komfort nélküli
Energetikai besorolás: I

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó mezogazdasagi ingatlan leírása

ELADÓ MÉNTELEK HATÁRÁBAN 2 GAZDASÁGI ÉPÜLETBŐL ÁLLÓ TANYA 2331 nm-es MŰVELÉSBŐL KIVONT TERÜLETEN!Az ingatlan kb. 200 méter jól járható földúton közelíthető meg.Kis átalakítással lakható gazdasági épület alakítható ki.A telek kb. fele be van kerítve. Vízellátás fúrt kútról megoldott, ezen kívül áram van bevezetve mindkét épületbe.Az ingatlan jelenleg ki van adva albérletbe, a bérlő lehetőség szerint maradna is.Ha felkeltette érdeklődését hívjon bizalommal!

28700000 Ft
Érdeklődni Kemecsei Szabin +36206290710

Referencia szám: HZ052506

Hirdetés feltöltve: 2025. 01. 22. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

Mezogazdasagi ingatlanok ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli mezogazdasagi ingatlanok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
574 e Ft
570 e Ft -1%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
28.7 M Ft m Ft
66.9 m Ft 57%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó mezogazdasagi ingatlanok a környékről

Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

26.9 M Ft
4 szoba
170 m²
Orgovány
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Orgovány

4.5 M Ft
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

24 M Ft
5 szoba
200 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

120 M Ft
2 szoba
100 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

80 M Ft
3 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

85 M Ft
4 szoba
97 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

7.5 M Ft
2.5 ha
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

79 M Ft
450 m²
69 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

42.9 M Ft
1 szoba
800 m²
Ladánybene
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Ladánybene

51.9 M Ft
3 szoba
127 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
50 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

28.9 M Ft
2 szoba
65 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

12 M Ft
5.6 ha
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

85 M Ft
4 szoba
97 m²
Kunadacs
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kunadacs

251.053 M Ft
4 szoba
400 m²
Lajosmizse
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Lajosmizse

24 M Ft
4.71 ha
Gátér
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Gátér

39.9 M Ft
3 szoba
200 m²
Kecskemét
Eladó mezogazdasagi ingatlan

Kecskemét

79 M Ft
2 szoba
450 m²
Jászszentlászló
Eladó mezogazdasagi ingatlan